1373
1363
بچه ها لطفا بگید چند ماه برا بارداری اقدام کردید؟  من ماه اول اقدامم همش به خودم میگم نکنه ناز ...

این چه حرفیه توکل بخداایشالله همین ماه اول نی نی میادتودلت😉😉

خدایابه خداوندی خودت قسم نذارکارم به جایی برسه،که ازخبرمامان شدنکسی ناراحت😢😳وحسود😠😵😨شم.خدایامنوحسودزندگی وبچه مردم نکن.خدایامبادبچه کسی بانگاه حسرت بارمن طوریش بشه.😭😭😭😭خدایامنومامان وهمسرم روباباکن👪یه صلوات میفرستی واسم دوست مجازی📱اگه فرستادی لایکم کن.😚😘😙😙😘😚

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

شما نی نی دارید؟ 

امضامونخوندی .نه عزیزم.مامیخواییم خدانمیخوادهنوز😑😑😑😑

خدایابه خداوندی خودت قسم نذارکارم به جایی برسه،که ازخبرمامان شدنکسی ناراحت😢😳وحسود😠😵😨شم.خدایامنوحسودزندگی وبچه مردم نکن.خدایامبادبچه کسی بانگاه حسرت بارمن طوریش بشه.😭😭😭😭خدایامنومامان وهمسرم روباباکن👪یه صلوات میفرستی واسم دوست مجازی📱اگه فرستادی لایکم کن.😚😘😙😙😘😚

متاهل و باردار ١٩

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘
1379
چند وقته اقدام کردی

14ماه شوهرم واریکوسل داره واسپرمش ضعیفه

ایشاالا خدا بهت ی نی نی سالم و صالح بده عزیزم

ایشالله ممنون عزیزم.

1376
بسلامتی ی نی نی سالم خوشگل بیاد تو بغلت

فدات😘😘

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا نینی کوچولوی من سالم بیاد بغلم😍😍😍واسه سلامتی جوجه من اگه دوست داشتین صلوات بفرستین😘😘