1373
1363

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=3002093&slug=تمام-رموز-قانون-جذب&postId=97615956

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1350
1376

سیب زمینی پخته نمیخوره👀👀👀👀رژیمیه

ایست قلبی..شاید غم انگیز ترین اتفاق و مفهوم خلقت باشد..انگار که ناگهان به همه بگوید..ببخشید..من خسته شده ام..من دیگر نمی توانم..ببخشید..بعد همان جا بنشیند آرام آرام همه راببیند:دست ها ، پاها ، چشم ها..😞
1226

شوهر منم غذا نمیخوره 😑😑😑غذا اندازه دوتامون درست میکنم نمیخوره یا خیلی کم میخوره منم شکموام همشو میخورم چاق میشم هی میخوام کمتر درست کنم ولی میگم شاید بخوره 

خداجونم هر لحظه تورو شکر 

خب من امیدوار بمونم. شوهرم فقط سیب زمینی و گوجه میخواد همش میگه اخ دلم خواست

‏آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده
1364