1345
1273

سلام من ۳۵ هفته باردارم سیسمونی هیچی نخریدم هنوز اساس کشی داشتیم بهونم این بود هروقت جابجا بشم سیسمونیمو‌میارم‌ حالا که جابجا شدم خانواده شوهرم همش میگن ساکتو جمع کن هفته های اخرته ها اعصابمو خورد میکنن😤حالا اونا هیچی شوهرم همش میگه کی میارن سیسمونیتو ما رسممونه مادر زن سیسمونی بده حالا شوهرم همیشه میگه من اگه خودم داشتم نمیزاشتم خانوادت بگیرن گناه دارن فقط چیزای واجبش..فقط یه کمد و سرویس کالسکه با لباساش...

خلاصه من درد لگن و درد واژن و اینا خیلی وقته شروع شده از هفته ۲۶ دکترم گفت تو زود زایمان میکنی مواظب باش استراحت کن 

ادامشو میگم الان نمیخوام طولانی بشه تو یه پست که بگین نخوندم زیاد بود

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایامواظب نی نی کوچولوم باش💖 برای سلامتی گل پسرم که سالم باشه چه روحی چه جسمی براش  یه دونه صلوات بفرستین که به موقع بیاد بغلم😍

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

یکی دیگه میریزه یکی دیگه میزاد من نمیدونم خانواده دختر چرا باید سیسمونی بدن

قصد جسارت ندارما کلی گفتم

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خر خری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری
یکی دیگه میریزه یکی دیگه میزاد من نمیدونم خانواده دختر چرا باید سیسمونی بدن قصد جسارت ندارما کلی گف ...

اره والا

خداوندا مرا آن ده که مرا آن به ، در دنیا مرا یاد تو بس ، و در عقبی مرا دیدار تو بس
1348

وسیله های اضافی نخر من الان کریرو کالسکه و روروک نمیخرم هم خواهرشوهرم هم زنداداشم گفت ما داریم میدیم بهت نوعه تختم نمیخرم چون استفاده نمیشه همم جاشو ندارم یه کمدو بوفه با اسباب بازی و لباس 

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

کاری با بقیه قسمتها ندارم ولی با توجه به شرایط ساکت آماده باشه خیالت راحت تره

من‌ از ذوقم‌از یکی‌دو ماه قبل بسته بودم ساکمو

حالا چیز خاصی هم‌نمیخواد برداری که اگه بیمارستانت خصوصیه البته

یکی دیگه میریزه یکی دیگه میزاد من نمیدونم خانواده دختر چرا باید سیسمونی بدن قصد جسارت ندارما کلی گف ...

از ماست که بر ماست اگه خود ما خانم ها این رسم مسخره رو بندازیم دیگه هیچکی جرئت حرف زدن نداره. تو همین سایت بارها گفتم این رسم بیخودیه چند نفر از خانم ها منو خوردن😊

بعضیا جورین که نباید بگی خدایا به راه راست هدایتش کن بلکه باید بگی خدایا راه راس رو به سمت این کج کن😊
1308
وسیله های اضافی نخر من الان کریرو کالسکه و روروک نمیخرم هم خواهرشوهرم هم زنداداشم گفت ما داریم میدیم ...

يه چيزي بالاخره بخر بچه رو توش بخوابون... حالا اسباب بازي واجب نيست ولي بچه رو زمين نميتوني بذاري كه نه كرير نه كالسكه نه تخت....

خانواده دستشون تنگه فقط در حد چند تیکه لباس که حداقل می‌گرفتی 

تخت و کمد اضافه اس بنظرم

منم برا بچه هام نگرفتیم مستاجرم راحت تریم اینجوری

جایی که راه نیست ،خدا راه میگشاید
وسیله های اضافی نخر من الان کریرو کالسکه و روروک نمیخرم هم خواهرشوهرم هم زنداداشم گفت ما داریم میدیم ...

کار درستی میکنی

💫همیشه هم لازم نیست ثابت ڪنی، حق با توئه💫مُچِ ڪسی رو نگیر،دوست داری خدا هم مچ تو رو بگیره و رُسوات ڪنه؟💫سعی ڪنیم بجای مچ گیری دست بقیه رو بگیریم.
1335