2726
عنوان

تورو خدا بیاین😿💔فقط ی لحضه بگین جام بودین چیکار میکردین

| مشاهده متن کامل بحث + 882 بازدید | 75 پست
عزیزم من تاپیک هات و خوندم، نوشته بودی مثلا عکس تو و شوهرتو ب همه نشون دادن، خب اینا رو از کجا اورده ...

یعنی مادرش نشون داده عکس شونو ؟؟

خودم زانو دارم شونه بقيه رو میخوام چیکار 😏
عزیزم من تاپیک هات و خوندم، نوشته بودی مثلا عکس تو و شوهرتو ب همه نشون دادن، خب اینا رو از کجا اورده ...

عکس منو نامزدمو ن شوهر فعلیم.‌‌

..ی شب خواب بودم از تو گوشیم دزدید...شایدم خواهرم از لپتابم دزدید بهش داد!

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما همونی هستی که مادرت عاشق شوهرات میشد

اره!

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   
2728
عکس منو نامزدمو ن شوهر فعلیم.‌‌ ..ی شب خواب بودم از تو گوشیم دزدید...شاید گ خواهرم از لپتابم دزدید ب ...

اها خب پس باید خیییلی بیشتر مواظب باشی تا پاشو از زندگیت ببری تنها راهش همینه ک اصلا ت مشکلاتت ن هیچی دیگ رو.نذاری ن خاهر ن مادرت بفهمه

یعنی مادرش نشون داده عکس شونو ؟؟

عکس شوهرم با دوس دخترشو خودم دادم بش ولی واسه دادگاه ن اینکه .‌‌..تو خیابون راه بیفته نشون این و اون بده شوهرمو خراب کنه

شوهرمم واسه انتقام ابروی منو ببره

عکس منو نامزدمو ن شوهر فعلیم.‌‌ ..ی شب خواب بودم از تو گوشیم دزدید...شایدم خواهرم از لپتابم دزدید ب ...

خب نشون بده مادر عکس دختر و داماد و چی میشه مگه مادر یعنی عکس دختر و دامادو نباید داشته باشه ؟

خودم زانو دارم شونه بقيه رو میخوام چیکار 😏
اها خب پس باید خیییلی بیشتر مواظب باشی تا پاشو از زندگیت ببری تنها راهش همینه ک اصلا ت مشکلاتت ن هیچ ...

مگ میشه نفهمن!!اکثرا مشکلاتمو نمیدونن!!

تو زندگیم دخالت میکنه مادرم بعد اینهمه گند زدن میخاد منو برگردونه ..انگار الکیه!

قطعا ترجیه میدم ازدواج کنم تا کنار ام ملجم بمونم

مگه همش باید با یه مرد باشی. یه مدت کار کن، پیشرفت کن، برای خودت کسی شو و با یه آدم حسابی ازدواج کن. 16 سال و 18 سال مگه سن ازدواجه؟ زندگی پیش همین مادر، هزار بار شرف داره به زندگی با مرد خیانتکار. تلویحا داری میگی کسی رو داری برای آینده. دیگه ببین اون چیه که با خانم هنوز متاهل قرار و مدار ازدواج گذاشته. البته مطمئن نیستم. از روی حرفهای خودت دارم میگم

خب نشون بده مادر عکس دختر و داماد و چی میشه مگه مادر یعنی عکس دختر و دامادو نباید داشته باشه ؟

عکس منو نامزدی ک باهاش عقد نبودم و بعد نامزدیمون بهم خوردم ورداشت به همخ نشون داد

چ لزومی داشت همه بفهمن ک من شکست عشقی خوردم و ناکزدم ولم کرده و فرضا تو بغل همم عکس داشتیم؟

مگه همش باید با یه مرد باشی. یه مدت کار کن، پیشرفت کن، برای خودت کسی شو و با یه آدم حسابی ازدواج کن. ...

ی چیزی میگیا چن تا تاپیک اخرمو ببینی میفهمی تو فکر مستقل شدن بودم ..

ولی متاسفانه اجازه اینکارو ندارم همون ازدواج بهترمه..‌

شایدم در اینده یجوری شد ک تونستم...در حال حاضر کسی تو زندگیم میست ک ازدواج کنم باش!ی مورد اسکل پیش اومد...ک اونم با خاهرم صحبت کردم اون گف ن

کلا مادرت ساده است و حرف تو دلش نميمونه دوست داره همه وارد مسائل زندگیش بشن بودن از اینجور آدما دورو ...

هوووف

2706