2726
عنوان

تورو خدا بیاین😿💔فقط ی لحضه بگین جام بودین چیکار میکردین

| مشاهده متن کامل بحث + 882 بازدید | 75 پست
عزيزم شوهری که لای دوست دختراش ميلوله اگه صدرصد مطمئنی همون به درد آشغال میخوره و حرف هیچ کس و گوش ن ...

مشکل ما سر خیانت نبود...

الان ک من رفتم از رندگیش قطعا میلوله ب قول شما...

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   
خیلی واضح درد دلمو نوشتم

اولا عزیزم اصلا واضح نبود دوما خب با بزرگتری کسی صحبت کن جلوی مامانت رو بگیرن بعدم اشتباه اول از شما بود 16سالگی و نامزدی؟!!!جدی می ایستادی جلوش تا مجبور نمیشدی بقیه راهها رو به اختیار ایشون بری باید توانایی خودت رو براز مقابله با مادرت البته با حفظ حرمت ایشون بالاببری

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر مسخره این اخه من کجا اسم دوس پسر اوردم ۱۶ سالگیم نامزد کردم بهم خورد ۱۸ با یکی دیگ ا ...

تو که همش از عشقت حرف میزدی😕

میگفتی کی کارای طلاقم درست میشه باهاش ازدواج کنم و این حرفا😑

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶

همين الانم داري اشتباه ميكني

هنوز جدا نشدي و اروم نشدي دنبال اشنايي هستي

من جات بودم توي سن تو حداقل سه چهار سال بعد طلاق دنبال اشنايي و ازدواج ديگه نبودم

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
2728
تو که همش از عشقت حرف میزدی😕 میگفتی کی کارای طلاقم درست میشه باهاش ازدواج کنم و این حرفا😑

قطعا ترجیه میدم ازدواج کنم تا کنار ام ملجم بمونم

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   
اسی خونه مادربزرگی چیزی نداری ی مدت بری بمونی؟ باعث تاسفه که مادرتون این کارا رو میکنه ولی مشخصه الا ...

ی خاله پیر دارم..ولی بس خونه ش بوی ادرار میده...نمیتونم تحمل کنم با ی شوهر غرغرو بدتر از مادرم داره خاله م...

زنگ زدم ب داییم گفتم...

گفت فردا میام خونتون ببینم چی شده

قطعا ترجیه میدم ازدواج کنم تا کنار ام ملجم بمونم

مامانش ازبس عشق شوهر دادن دختر و افتخارات بعد شه که دختر بيچاره ترجیح میده سریع ازدواج کنه بلکه خوشبخت شه دست بکشن از سرش ولی افسوس که بدتر میشه خدایی نکرده چون دوباره نسنجیده عمل میکنه خدا کمکت باشه حداقل انتخاب درست کنی 

خودم زانو دارم شونه بقيه رو میخوام چیکار 😏
همين الانم داري اشتباه ميكني هنوز جدا نشدي و اروم نشدي دنبال اشنايي هستي من جات بودم توي سن تو حدا ...

شما ببین این زنکه میدونم از کف شوهر من در بیاد اجازه بده من جدا شم.‌.بعد فکر اونجاهاشم میکنم

ی خاله پیر دارم..ولی بس خونه ش بوی ادرار میده...نمیتونم تحمل کنم با ی شوهر غرغرو بدتر از مادرم داره ...

خوبه سعی کن پای مادرتو از زندگی شخصیت ببری، بعدم با بقیه موافقم ک حداقل تا چند سال سمت ازدواج نرو تا روحیه اتو ب دست بیاری ولی ب هیچ عنوان نذار مامانت مشکلاتتو بدونه و سعی کن رفت و امد نکنی باش

خوبه سعی کن پای مادرتو از زندگی شخصیت ببری، بعدم با بقیه موافقم ک حداقل تا چند سال سمت ازدواج نرو تا ...

دلم میخاد مستقل شم ...اما کولی بازی در میاره

2706