2410
2553
عنوان

تورو خدا بیاین😿💔فقط ی لحضه بگین جام بودین چیکار میکردین

| مشاهده متن کامل بحث + 882 بازدید | 75 پست

اگر واقعا بیست سالته خیلی بخودت ظلم کردی....

من نفهمیدم دقیق چی نوشتی ولی اگه طلاق گرفتی لطفا چند سال بدون مردان زندگی کن یعنی نه خواستگار، نه دوست پسر.... فقط برای خودت زندگی کن

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...

خیلی واضح درد دلمو نوشتم

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
خانم ها ایشون یه بار نامزد کرده و یه بار ازدواج که داره طلاق میگیره و مادرش همش دخترشو مقصر میدونه و ...

بخدا نمیفهمم چیش سخت بوده فهمش!!!

تازه دوس پسرم بهش اضافه کردن!

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   
متوجهی یه دختر بیست ساله مستاصل اومده اینجا دردل مسخره ش میکنی؟ حرف دوس پسر زد ایشون؟

😿😿والا اصلا نمیفهمن حرف ادمو..فقط میخان...ی چیزی بگن

2714
😿😿والا اصلا نمیفهمن حرف ادمو..فقط میخان...ی چیزی بگن

عزیزم خودتو حیف نکن چند سال بدور از این مسائل راحت زندگی کن 

مادرت چیزی گفت یه بار بجای جواب دادن یا سکوت بگو راس میگی مامان اشتباه کردم حق با شماس سنم کم بود 

زندگی اینده م جبران میکنم 

بزار یه کم اروم بگیره مادرت

خو چرا داری طلاق میگیری مشکلت چیه 

طولانیه داستانش ...طرفم دلش نمیخاس زندگی کنه

خانوادش مجبورش کردن جدا شه

بخدا نمیفهمم چیش سخت بوده فهمش!!! تازه دوس پسرم بهش اضافه کردن!

عزيزم شوهری که لای دوست دختراش ميلوله اگه صدرصد مطمئنی همون به درد آشغال میخوره و حرف هیچ کس و گوش نده جز عقل خودت تويي که خیانت دیدی نه مادرت اون جای تونيست

خودم زانو دارم شونه بقيه رو میخوام چیکار 😏
عزیزم خودتو حیف نکن چند سال بدور از این مسائل راحت زندگی کن  مادرت چیزی گفت یه بار بجای جواب د ...

اصلا اهل اروم گرفتن نیست...

ابرومو همه جا داره میبره....ب مردم داره میگه اون خوبه..یعنی شوهرم

چندماهه پدرمو دراورده میگه برگرد سر زندگیت

2706