2726

خسته شدم بخدا با ۲۰ سال سن پدرم در اومده حقک نیست شوهرم تو خوشی لای دوس دختراشو دور دورا باشه

من بدبخت هر روز ی فتنه جدید تو زندگیم...

نمیدونم چرا این زن انقدر میترسه ک من رو دستش بمونمو بترشم...

نمیدونم چرا انقد عوضیه..‌

نمیدونم چرا رویاهاشو از من میخاد..

نمیدونم چرا عاشق مردایی میشه ک میان تو زندگی من؟؟

وقتی اون مردا میرن زندگی منو جهنم میکنه(یبار نامزد کردم با یکی بهم خورد،یبارم ازددددواج کردم از هم پاشید زندگیم)

خودشم با کمال صراحت میگه من  نمیتونم فراموششون کنم..

یا میگه دارم از غصه شوهرت میمیرم..‌

میشینه اینجا و اونجا بعد ۴ سال از جریان نامزدیم ب همه میگه اگه این دختر بدبخت شد تقصیر فلانیه...انگار ن انگار ک من یدور ازدواجم کردم بعد اون جریان...الان اصلا وقت واکنش نشون دادن ب اون نامزدیه نیست!!

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   

یا امروز یکی خونمون بود جلوش میگفت مقصر زندگی دخترم خودشه

شوهرش خیلی ادم خوبیه..

مادرم ابروی شوهرمو برد پلای برگشت و شکست الان میگه برگرد سر زندگیت

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کی چی کجا باکی😳

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
2728

مادرتو میگی؟؟

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

جلوی مهمونامون گفت مقصر دخترمه یسر ب مادر و خواهر پسره یعنی مادر شوهر و...فحش میداده

2706