1472
1459
عنوان

تورو خدا بیاین😿💔فقط ی لحضه بگین جام بودین چیکار میکردین

| مشاهده متن کامل بحث + 879 بازدید | 76 پست
دوست پسرت چی شد؟

کدوم دوس پسرم اخه؟؟؟

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   

20سالته؟؟؟؟؟؟؟؟جان من؟؟؟؟؟؟

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

چی میگی😐😐😐 20 سالته و اینهمه دوس پسر و نامزد و شوهر😑😕

😂😂😂😂😂😂

مادر شدن حس خوبیه وقتی بچتون بهتون میگه مامان چه حسی دارید مامانا؟؟مادربودن یعنی چی؟؟میشه برام بگید؟میشه بگید وقتی یکیو بغل میکنید که از گوشت و خون و وجود خودتونه چه حالی بهتون دست میده؟؟ اخه میدونید من این احساس رو هیچوقت نمیتونم داشته باشم اخه بچه دار نمیشم میخوام شمایی که دارید برام بگید چجوریه تا بلکه بتونم حسش کنم...خوشبحال شما که مادر هستید خوشبحال همه ی مامانا...
1436

چقدر مسخره این اخه من کجا اسم دوس پسر اوردم

۱۶ سالگیم نامزد کردم بهم خورد

۱۸ با یکی دیگ ازدواج کردم

الان ۲۰ م دارم طلاق میگیرم

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   
1334

اگر واقعا بیست سالته خیلی بخودت ظلم کردی....

من نفهمیدم دقیق چی نوشتی ولی اگه طلاق گرفتی لطفا چند سال بدون مردان زندگی کن یعنی نه خواستگار، نه دوست پسر.... فقط برای خودت زندگی کن

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...

خیلی واضح درد دلمو نوشتم

خانم ها ایشون یه بار نامزد کرده و یه بار ازدواج که داره طلاق میگیره و مادرش همش دخترشو مقصر میدونه و ...

بخدا نمیفهمم چیش سخت بوده فهمش!!!

تازه دوس پسرم بهش اضافه کردن!

1474
متوجهی یه دختر بیست ساله مستاصل اومده اینجا دردل مسخره ش میکنی؟ حرف دوس پسر زد ایشون؟

😿😿والا اصلا نمیفهمن حرف ادمو..فقط میخان...ی چیزی بگن

استارتر با اجازه ات بچها براى اين تايپك گزارش بزنيد لطفا

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3002362/شما-میگید-کدوم-عکس

ادمک آخر دنیاست بخند آدمک مرگ همینجاست بخند آن خدایی که بزرگش خواندی به خدا مثل تو تنهاست بخند فکر کن گریه چه زیباست بخند آدمک کلّ دنیا چو سراب است بخند آدمک غصه نخور غریبه نیست این زخمه زبان از آشناست بخند حرفهایی که تورا ویرونه کرد همگی از دل ما هاست بخند آدمک گریه نکن زار بخند عشق بازیچه ی ماهاست بخند آدمک اِندِ زرنگست بخند آدمک گُشنه پَلَنگست بخند آنزمانی که بیاید مرگت تا ابد قبر تو تَنگست بخند🖤به تو از دور سلام. به سلیمان جهان از طرف مور سلام. دل من واسه زیارت میزنه شور سلام. به حسین از طرف وصله نا جور سلام.السلام علیک یااباعبدالله الحسین
😿😿والا اصلا نمیفهمن حرف ادمو..فقط میخان...ی چیزی بگن

عزیزم خودتو حیف نکن چند سال بدور از این مسائل راحت زندگی کن 

مادرت چیزی گفت یه بار بجای جواب دادن یا سکوت بگو راس میگی مامان اشتباه کردم حق با شماس سنم کم بود 

زندگی اینده م جبران میکنم 

بزار یه کم اروم بگیره مادرت

1331