1345
1273
عنوان

خواهرشوهر حسود

| مشاهده متن کامل بحث + 1210 بازدید | 97 پست

جرا یهو ازدواج میکنین اخه؟یکم دوستی کنین بعد زرتی اردواج😒

فقط 32 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم ولی به خدای بالا سرم امید دارم که تا این تیکر تموم نشده هدیه اسمونیشو تو دلم میذاره😍

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=3002093&slug=تمام-رموز-قانون-جذب&postId=97615956

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب

الان شوما ناراحت کی هستی اون آقاپسر؟؟ خانواده آقاپسر؟؟؟ خواهرشوهر؟؟؟ دختر خواهرشوهر؟؟؟ یا اینکه میگی حیفه کاربرای نی نی سایت درجریان ریزجزییات کارای خواهر شوهر نباشن؟؟؟

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد
1348

الان میریزن سرت 😐

امروز بیشتر تاپیک ها راجب خواهر شوهر تو بود 😆

دلم خیلی گرفته از نداشتنت از نیامدنت . خیلی وقتها در حد مرگ گریه میکنم زار میزنم .خدایا امتحانت خیلی سخته ای کاش بی نوبت حاجتم را بدهی .خدایا خسته شدم از حرف مردم از ترحم مردم از اسم نازایی و ناباروری و محروم از داشتن فرزند خسته ام از بیمارستان ناباروری از دکترا و نا امید کردنها  خدایا دلم سخت معجزه میخواهد معجزه ای در حد خدا بودنت 😳😔
1226
میگه افغانی بهتره به دخترام چشم نداره مردای ایرانی خرابن

مگه افعانیا بیل خورده تو کمرشون که چشم نداشته باشن😐

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خر خری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری
هم احمق هم حسود زورش میاد شوهرش به خانوادش کمک میکنه

ناراحت نشیا اما اونیک حسوده خوده تویی

چ زن داداش فضولی هستی اخ زندگی دیگران بمن تو چه

خوشت میاد یکیم از زنذگی تو اینجور بگه؟

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگ راضی هستید بادلای پاکتون برا حفظ ابروم یدونه صلوات بفرستید😘😍وا من گذاشتم Ana joon چطور اون b سیو شده😄😂
1331