2410
2553
عنوان

کسی ICDL امتحان داده؟

2887 بازدید | 18 پست

بچه ها من 6 تا مهارت رو امتحان  دادم و قبول شدم.فقط اکسس مونده که قبول شم.دو بار هم امتحان اکسس دادم ولی هر دو دفعه رد شدم.

میخواستم بپرسم شما سایتی رو میشناسین که آزمون اکسس رو توی فیلم آموزشی تدریس کرده باشه؟؟؟

اصلا راهکاری دارین؟؟؟؟

کار تایپ،پاورپوینت،تحقیق،پروژه های اکسل رو با مناسب ترین قیمت انجام میدم.

کتاباش که هست بشین بخون رو کامپیوتر تمرین کن

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
من تدریس کردم فنی حرفه ای نمونه سوالات ترمهای قبلش هست 

عملی امتحان

از کجا نمونه سوال بگیرم؟

کتاباش که هست بشین بخون رو کامپیوتر تمرین کن

حوصله ندارم.

کتابش کسل کنندست......

حوصله ندارم. کتابش کسل کنندست......

باید تمرلن کنی اول صفحه به صفحه بخون و اجرا کن بدون تمرین که یاد نمیکیری دختررخوب 

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
2714
باید تمرلن کنی اول صفحه به صفحه بخون و اجرا کن بدون تمرین که یاد نمیکیری دختررخوب 

آخه خیلی چیزا رو بلدم.

یه چیزای کلیدی رو بلد نیستم.

200صفحست 

حال ندارم بخونم

آخه خیلی چیزا رو بلدم. یه چیزای کلیدی رو بلد نیستم. 200صفحست  حال ندارم بخونم

تنبلی نکن دختر به این با استعدادی واسه خوندن ۲۰۰ صفحه کتاب نمیگه بی حوصله ام برو تو اپارات هر کدوم مهارتها رو بلد نیستی سر چ کن احتمالا فیلماش هست یا دی وی دی هاش ازبیرون بخر ببین

تنبلی نکن دختر به این با استعدادی واسه خوندن ۲۰۰ صفحه کتاب نمیگه بی حوصله ام برو تو اپارات هر کدوم م ...

باشه

ممنون

2706