1822
1823
عنوان

این ترکیب زنگ دخترونس یاپسرونه؟

380 بازدید | 34 پست

براسیسمونی نی نی میخام به نظرتون دخترونس یاپسرونه؟

عزیزای دلم من کاربرجدیدنیستم ازسال۹۳تونی نی سایت عضوبودم اماچون وقیح عکسموبرداشت مجبورشدم کاربری جدیدبسازم😢😢😢

در شرایط بد اقتصادی ما بهتون میگیم چطور فرش بخرید؟

دخترونه بیشتر میخوره

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند عند لطافت،عند بخشش،عند بیخیال شدن،عند چشم پوشی و عند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
1825
بیشتر برای دخترا خوبه

خداروشکرچون نی نیم دختره همش حس میکردم پسرونس😐

عزیزای دلم من کاربرجدیدنیستم ازسال۹۳تونی نی سایت عضوبودم اماچون وقیح عکسموبرداشت مجبورشدم کاربری جدیدبسازم😢😢😢
1846
من که میگم رنگ دختر و پسر نداره😁 ولی این طرحش دخترونه تره

الان شمام رنگشوقرمزومشکی میبینیدیاسورمه ای باقرمز؟من مشکی میبینم درسته؟

1826
دخترونس ولی رنگ شاد بگیر برا نینی😍

آخه قرمزخیلی دوس دارم باآبی اصلاصورتی دوس ندارم میدونم نی نیمم دوس نداره😂😂😂

رنگی رنگی بگیر😍😀

خب نارنجی هم دوس دارم همه رنگام که پسرونس پس دخترمن چی؟زردخوبه؟

آخه قرمزخیلی دوس دارم باآبی اصلاصورتی دوس ندارم میدونم نی نیمم دوس نداره😂😂😂

من عاشق ترکیب رنگ توسی صورتی کم رنگم اگه یه روز دختر دار بشم حتما این رنگی براش انتخاب میکنم 😍😍

من عاشق ترکیب رنگ توسی صورتی کم رنگم اگه یه روز دختر دار بشم حتما این رنگی براش انتخاب میکنم 😍😍

عزیزم ان شاالله ترکیب خوبیه ولی من رنگای پرحرارتودوس دارم جیغ باشه مثلازردنارنجی قرمز

1845