2726
عنوان

دلم برای بچم تنگ شده

| مشاهده متن کامل بحث + 1538 بازدید | 68 پست

به نظرم همون موقع که کارتون تموم شد باید میرفتید دنبال  بچه تون

اینجور چیزا به نظرم رو روحیه بچه اثر میذاره حس نا امنی و خواستنی نبودن ممکنه بهشون دست بده و در هر حال بچه وقتی خودش نمیخواد یعنی معذبه

به نظرم همون موقع که کارتون تموم شد باید میرفتید دنبال  بچه تون اینجور چیزا به نظرم رو روحیه ب ...

میدونم خیلی بد 

ولی خداشاهده ساعت نزدیک 9بود رسیدم خونه .قبلشم همسرم گفته بود من خودم میرم دنبالش تو برو خونه.

البته چندباری شده که پسرم اونجا مونده شب همسرم رفته اوردش ولی امشب نتونسته بره. پسرمم میدونه که واقعا نتونسته پدرش بره دنبالش نه اینکه نخواسته باشه.

ولی چون خیلی به هم وابسته ایم من خیلی اذیت میشم.البته اونحا به پسرم خوش میگذره ولی میدونم خوابیدنی اونم دلش تنگ  میشه شایدم یواشکی گریه کنه.

ولی دیگه به همسرم اعتبار نمیکنم هروقت بره اونجا خودم میرم میارمش نمیزارم دیربشه.

گاهی دلم هیچ نمیخواد جز گپ ریز ریز با مادرم. هی من حرف بزنم هی او چای تازه دم بریزد ...هی چای ام سرد شود هی دلم گرم... آنجا که چایت سرد میشود و دلت گرم خانه مادر است.  شادی روح پدر و مادرای آسمونی صلوات.الهم صل علی محمد و آل محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دارم برا بچم گریه میکنم

مریضم نمیتونم چند شب نگهش دارم

خونه مامانمه

بمیرم براش😫😫😫😫

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2728
منم دارم برا بچم گریه میکنم مریضم نمیتونم چند شب نگهش دارم خونه مامانمه بمیرم براش😫😫😫😫

عززززیم.خدا بد نده.

گاهی دلم هیچ نمیخواد جز گپ ریز ریز با مادرم. هی من حرف بزنم هی او چای تازه دم بریزد ...هی چای ام سرد شود هی دلم گرم... آنجا که چایت سرد میشود و دلت گرم خانه مادر است.  شادی روح پدر و مادرای آسمونی صلوات.الهم صل علی محمد و آل محمد
چند سالشه؟ میدونم سخته من دخترم میخوابه دلم براش تنگ میشه ولی اشکالی نداره یک شب  هزار شب که ن ...

8 سالشه

بچه ها چجوری برم تو پیام خصوصی که خودم ارسال کردم؟پیداش نمیکنم

میدونی چیه؟مرداقبل ازازدواج خودشونوشاهزاده سواربراسب سفید رویاها  نشون میدن،اما بعدازازدواج و مخصوصا بعدازبچه تبدیل میشن به شوالیه سواربراسب سیاه کابوس ها   میدونم که موافق حرفمیدچون حقیقته😌 امابازمنمیشه دوستشون نداشت     برای سلامتی خودم و عزیزانم یه صلوات  
تو رو خدا برای دل خواهرم و پسرش دعا کنید تا آروم بگیرن اومده برای طلاق دلش برای بچه اش پر از درده طف ...

عزیزم ای جانم،بچه رو نمیدن به خاهرت،دادن به پدرش؟چندسالشه؟

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!