1147
1341
عنوان

دلم برای بچم تنگ شده

| مشاهده متن کامل بحث + 1204 بازدید | 68 پست

به نظرم همون موقع که کارتون تموم شد باید میرفتید دنبال  بچه تون

اینجور چیزا به نظرم رو روحیه بچه اثر میذاره حس نا امنی و خواستنی نبودن ممکنه بهشون دست بده و در هر حال بچه وقتی خودش نمیخواد یعنی معذبه

به نظرم همون موقع که کارتون تموم شد باید میرفتید دنبال  بچه تون اینجور چیزا به نظرم رو روحیه ب ...

میدونم خیلی بد 

ولی خداشاهده ساعت نزدیک 9بود رسیدم خونه .قبلشم همسرم گفته بود من خودم میرم دنبالش تو برو خونه.

البته چندباری شده که پسرم اونجا مونده شب همسرم رفته اوردش ولی امشب نتونسته بره. پسرمم میدونه که واقعا نتونسته پدرش بره دنبالش نه اینکه نخواسته باشه.

ولی چون خیلی به هم وابسته ایم من خیلی اذیت میشم.البته اونحا به پسرم خوش میگذره ولی میدونم خوابیدنی اونم دلش تنگ  میشه شایدم یواشکی گریه کنه.

ولی دیگه به همسرم اعتبار نمیکنم هروقت بره اونجا خودم میرم میارمش نمیزارم دیربشه.

گاهی دلم هیچ نمیخواد جز گپ ریز ریز با مادرم. هی من حرف بزنم هی او چای تازه دم بریزد ...هی چای ام سرد شود هی دلم گرم... آنجا که چایت سرد میشود و دلت گرم خانه مادر است.  شادی روح پدر و مادرای آسمونی صلوات.الهم صل علی محمد و آل محمد

منم دارم برا بچم گریه میکنم

مریضم نمیتونم چند شب نگهش دارم

خونه مامانمه

بمیرم براش😫😫😫😫

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر مال یه کار بزرگه❤️تو رو دیده رد داده قلبممم😍هنوزممم یه تار مو تو ب دنیا نمیدمممم 😍😍همین دیشب بازم خوابتووو دیدمممم😍😍😍

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

منم دارم برا بچم گریه میکنم مریضم نمیتونم چند شب نگهش دارم خونه مامانمه بمیرم براش😫😫😫😫

عززززیم.خدا بد نده.

گاهی دلم هیچ نمیخواد جز گپ ریز ریز با مادرم. هی من حرف بزنم هی او چای تازه دم بریزد ...هی چای ام سرد شود هی دلم گرم... آنجا که چایت سرد میشود و دلت گرم خانه مادر است.  شادی روح پدر و مادرای آسمونی صلوات.الهم صل علی محمد و آل محمد
چند سالشه؟ میدونم سخته من دخترم میخوابه دلم براش تنگ میشه ولی اشکالی نداره یک شب  هزار شب که ن ...

8 سالشه

بچه ها چجوری برم تو پیام خصوصی که خودم ارسال کردم؟پیداش نمیکنم

میدونی چیه؟مرداقبل ازازدواج خودشونوشاهزاده سواربراسب سفید رویاها  نشون میدن،اما بعدازازدواج و مخصوصا بعدازبچه تبدیل میشن به شوالیه سواربراسب سیاه کابوس ها   میدونم که موافق حرفمیدچون حقیقته😌 امابازمنمیشه دوستشون نداشت     برای سلامتی خودم و عزیزانم یه صلوات