2703
2553
عنوان

کیا بدنسازی میرن؟؟

95 بازدید | 6 پست

دوستان یه سوال

شماها سینه هاتون فرم گرفته؟؟ 

سفت شده؟؟

هیچ تغییری اصن کرده؟؟

هی تویی ک بم فحش میدی من بات کل کل نمیکنم، در عوض همون لحظه ریپلای میکنمت و زیرش نی نی یار رو تگ میکنم   اگ نظرای من رو مخته دهن مبارکتو ببند پس 

مثن اون سینه هایی ک رو ب پایینه

با بدنسازی میرن بالا یا خیر؟

هی تویی ک بم فحش میدی من بات کل کل نمیکنم، در عوض همون لحظه ریپلای میکنمت و زیرش نی نی یار رو تگ میکنم   اگ نظرای من رو مخته دهن مبارکتو ببند پس 

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=3002093&slug=تمام-رموز-قانون-جذب&postId=97614253

به دردتون  میخوره ببچه ها

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ی سوال دیگ

واس افزایش حجم باید کربوهیدرات خورد یا پروتئین؟

2720

😐😐😐خب ظاهرا کسی بدنسازی نمیره😐😐😐

باید پروتئین بخوری عزیزم معمولا مربی راهنمایی می کنه تا می تونی پروتئین طبیعی باشه بهتره مکمل مصرف ...

ممنونم عزیزم