2726
عنوان

میخوام باهاش ازدواج کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 834 بازدید | 78 پست
از نظر پدرم باید خونه داشته باشه☹

چی بگم والا.....ولی ب نظر من هرچی پدر ادم بگه حقه و ادم قبول نکنه بعدا ضررشو میبینه

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون غیرتی وبسیار بددله تو دوستیمون اینجوری نبود هم عقدم که کرد دبگه حتی نزاشت خونه خواهرم برم ...

اخه نامزد من اللن اصلا بد دل نیست 

فقط یه مشکل ب نظرم خیلی تو چشمه اونم خونه  رو میگم کاش داشت ولی الان نداره هم برام مهم نیست خودشو میخوام

عزیزم از من به تو نصیحت اصلا روی پول پدرش حساب باز نکن.ممکنه کمک نکنه پدرش و یا حتی اگه کمک بکنه هم ...

پدرشوهر من خونه چند طبقه باغ ماشین پول داره اما ب پسرش خیری نرسیده

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
2728
اخه نامزد من اللن اصلا بد دل نیست  فقط یه مشکل ب نظرم خیلی تو چشمه اونم خونه  رو میگم کاش ...

خب شوهرمنم نبود ازدواج که کردیم بددل شد

فکر‌کنم وضع مالی خیییلی برات مهمه 

🧚‍♀️
والا این طوری که معلومه شما قراره با مال و منال این اقا زندگی کنی نه خودش🙄🙄🙄🙄

دقیقا درست گفتید

به قول یکی از همکارام که خانم هم هست،دخترای این دوره زمونه خیلی کاسب شدن فقط پول میخان.اگه همین پسر پول نداشت ولی ذاتش درست بود چی؟

پسرا هم بیشتر بفکر خوشکلی هستند

دقیقا درست گفتید به قول یکی از همکارام که خانم هم هست،دخترای این دوره زمونه خیلی کاسب شدن فقط پول م ...

آره. دیگه کسی به باطن و شعور طرف نگاه نمیکنه.

برا اکثر ( نه همه ! ) پسرا زیبایی و هیکل

و برا اکثر دخترا هم پول و وضعیت مالی 

در " اولویته " 

من که مهریه هرکسی گفت قبول نکردم. چه برسه به شییییربها😅 فقط دفتر اسناد رفتیم همه یمال و اموال بعد از ازدواج به دست بیاد نصف. که منقول چه غی منقول. ☺️ در هر صورت خوشبخت باشید

2706