2703
2553
عنوان

میخوام باهاش ازدواج کنم

834 بازدید | 78 پست

۲۴سالمه

۲۶سالشه

دوتا داداشن این پسر دومه اولیه ازدواج نکرده فعلا قصدشو نداره

سربازی نرفته گفته میخرم داداششم خریده سربازیشو

با داداشش مغازه رهن کردن کار میکنن قطعات خودرو میفروشن

خونه پدریش خوبه یعنی ملک با ارزشیه

ولی خودش خونه نداره و قراره رهن کنه

یه ویلای خیلی خوبم تو شمال دارن ک اونم ملک با ارزشیه

پدرش شریکی داره اپارتمان میسازه ک ۳واحدش ب پدرش میرسه

بعد اینکه خسیسم نیست خوبه از لحاظ خرج کردن

یه ۲۰۶ هم داره

شیربها هم ب زور قبولوندیم یه لباسشویی و کل سیستم تلویزیون بخرن

پدرم مخالفه

من پسره رو دوست دارم 

نظر شما چیست

شیربها مال عهد بوقه بجز اون اوکیه خوشبخت باشی

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

مبارکه

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
2714
والا این طوری که معلومه شما قراره با مال و منال این اقا زندگی کنی نه خودش🙄🙄🙄🙄

مال و منال باباش

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏

عزیزم فقط یه ۲۰۶ داره کلا..هرچی که گفتی واسه باباشه😐

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹

سربازی  رو دیگه نمیفروشنا!

خسیس نباشه خوبه. اما ب زور قبولوندین خوب نیس.

واس من تی وی یخچال لباسشویی سرویس چوب باهمسرم بود ک فرشم پدرشوهرم خرید

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706