2737
2734
عنوان

خونواده شوهرم گندزدن ب تولدم

1201 بازدید | 58 پست

فرداتولدمه،تازه۲ماهه عروسی کردیم رفتیم خونه خودمون ،دوسال عقدبودم تواین دوسال تولد خودم یاشوهرم ک میشد مجبور بودیم یاخونه مامانم اینا بگیریم یاخونه مادرشوهرم،باخودم میگفتم خونه خودم ک برم دیگ راحتم دوتایی تولدمیگیریم. اردیبهشت تولد شوهرم بود دقیقا یک هفته بعد عروسیم .روز تولدشوهرم مادرشوهرم زنگید گف امروزتولد علیه میخاستیم اگ نمیخاید دونفری تولد بگیرید بیایم خونتون منم گفتم امسال چون سال اوله میخام دونفری بگیریم گف باشه پس مافرداشبش میایم ک اومدن.الانم ک فرداتولد منه زنگید گف ما فرداشب میاییم اونجا ،منم دیگ نتونستم چیزی بگم گفتم باشه،بعدش ب شوهرم زنگ زدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

طفلی قوم شوهر

محبت میکنن، عروس گله داره

محبت نمیکنن،عروس گله داره

هی تویی ک بم فحش میدی من بات کل کل نمیکنم، در عوض همون لحظه ریپلای میکنمت و زیرش نی نی یار رو تگ میکنم   اگ نظرای من رو مخته دهن مبارکتو ببند پس 
2738

گفتم مامانت اینا میخان فرداشب بیان اینجامن دوس داشتم دو نفری بگیریم اون از تولد تو اینم از تولدمن. چرا نمیتونم توخونه خودم راحت باشم گف چیکارکنم خب بگم نیان مگه چیه توهم بخونوادت بگوبیان

گفتم چ ربطی داره اگ خونواده خودمم زنگ میزدن میگفتن میخایم بیاییم من بازم همینو میگفتم 

الانم شبکاره من تنهام ،عصبی شد گف باشه زنگ میزنم بمامانم میگم نیان .زنگهم زده ولی نمیدونم چی گفته هرچی هم بهش زنگ میزنم ج نمیده ،گف اصلا فرداهم نمیام سرکارمیمونم

همیشه برای دونفره بودن و شب خوب داشتن وقت هست خیلی خوبه برات ارزش قائل هستن میخوان تولدت بیان 

خیلی وقتا خییییلی زود دیر میشه و حسرت یه دورهمی با عزیزان به دل آدم میمونه😔

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      

یکی میمرد ب درد بی نوایی..... 

ببخشیدا، مال ما انقد بی محلی میکنه آزار میده، مال شما انقد زیادی محل میده کلافه کرده

دوستای گلم میشه ی صلوات برای برطرف شدن مشکلم بفرستین،  و از ته دلتون برای همه منتظرا و من دعا کنید ما هم طعم شیرین مادر شدنو بچشیم ☺
2706