2733
2734
عنوان

عصب کشی دندون

77 بازدید | 13 پست

رفتم دندونپزشکی دندونم و دید گفت عصب کشی میخواد اومد شروع کنه چون پوسیدگی زیاد بود بی حس نمیشد .بعدش پانسمان کرد گفت دو هفته بعد بیا عصب کشی کنم...حالا منشیش میگه تا یک ماه دیگه وقتا پره...بچه ها کسی هست دندون پانسمان کرده باشه تا حالا؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پانسمان زود باید بری

بعدشم چرک خشک کن بخور...دندونت چرک داره

خدایا ازت یه خواسته دارم میشه دیگه هیچ زنی رو زمین نباشه که هرماه انتظار خط دوم بی بی چکو بکشه😔خداجون تو که اینهمه مهربونی اینهمه بهمون نعمت بخشیدی لطفا نزار هیچ زنی حسرت شنیدن کلمه ی مامان به دلش بمونه🙏میشه یه صلوات برا همه منتظرا بفرستین❤️

به هر حال تو این زمان یکی هست که نوبتشو لغو کنه

.....جوشه اونو نزن....ولی تو باید دوره چرک خشک کنت تموم بشه تا درد نکشی

خدایا ازت یه خواسته دارم میشه دیگه هیچ زنی رو زمین نباشه که هرماه انتظار خط دوم بی بی چکو بکشه😔خداجون تو که اینهمه مهربونی اینهمه بهمون نعمت بخشیدی لطفا نزار هیچ زنی حسرت شنیدن کلمه ی مامان به دلش بمونه🙏میشه یه صلوات برا همه منتظرا بفرستین❤️
2738
اخ پانسمانه و درد میکنه😣😣😣😰؟؟؟؟؟؟

آره چرک داشته هنوز چرکش خشک نشده پونزده روزه الان پانسمانه. گفته باید چرکش خشک بشه تا کارتو تموم کنم. در حال مرگم از درد. دارم میرم دگزا بزنم