2733
2734
عنوان

نوزاد شیش ماهه

104 بازدید | 5 پست

دخترم سه روز دیگه شیش ماهش تموم میشه تو این ماه خیلی بهونه گیر شده مدام میخواد بغلش کنم حتی بغل پدرش هم آروم نمی مونه سرش داغه مدام لثش رو با اشیا خارش میده ممکنه این نشونه های دندون درآوردن باشه؟ این بهونه گیری ها و بغل خواستناش اجازه نمیده به هیچ کاری برسم راه حلی داره؟ همه میگن بغلیش کردی اما من چکار کنم نمیتونم بزارم بمونه گریه کنه

لطفا اگه تجربه دارین راهنمایی کنین واقعا خستم

اصلا اسطلاح بغلي شدن درست نيست 

عزيزم داره دندون در مياره و خيلي داره اذيت ميشه 

صبوري كن  و بهش ارامش بده 

منم همه ي اين دوران گذروندم 

اغوشت و درسغ نكن ازش 

انشاالله به زودي دندونش در مياد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

داره دندون در میاره دختر منم شش ماهس همینجوریه!!بغلش کن بهش آرامش بده به جهنم که کارا میمونه همیشه کار هست ولی دیگه بچت به این سن بر نمی گرده!من سر بچه اولم بچمو فدای کار خونه کردم از بچگیش استفاده نکردم بعد هشت سال یکی دیگه آوردم دارم ازش استفاده میکنم،تا میتونی بغلش کن بوسش کن که زود میگذره دهن مردم همیشه بازه که از آدم ایراد بگیرن

طفلکی بچه این سنی اصن نمیفهمه بغلی شدن یعنی چی به حرف دیگران اصن توجه نکن تا میتونی بغلش کن کمرش رو بمالون پشتش رو ماساژ بده تا بچه به آرامش برسه .کار خونه  همیشه هست الان فقط بچت .همه چیز رو بزار کنار .