2737
2734
عنوان

کمک پسر به پدر

201 بازدید | 34 پست

لطفا در این مورد نظر بدید:

پدری ماشینش مرتب خراب میشه و چون دخترش رو عروس کرده و جهیزیه گرفته پول خرید ماشین نو نداره اما خب یه خونه ی دیگه داره و به پسرش هم کمک کرده.. پسرش برای عروسیش ماشین خریده یک ساله...حالا به نظرتون پسرش بیاد ماشین خودش رو به پدر بده و ماشین ضعیف تر در حد یک پراید بگیره؟ به نظرتون کار درستیه؟ 

من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی ولی با منت و خواری پی شبنم نمی گردم.

آره 

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه یه ماشین درحد پراید برا باباش بگیره....البته اگه ماشین خودشم بده مشکلی نیس یه عمر پدرومادرزحمت کشیدن بچه جبران کنه

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
نه یه ماشین درحد پراید برا باباش بگیره....البته اگه ماشین خودشم بده مشکلی نیس یه عمر پدرومادرزحمت کش ...

باباش پراید دوست نداره

2738

خب همون پرایدُ برای پدرش بگیره. چرا ضعیف‌تر برای خودش برداره؟ بالاخره زن و بچش هم باید راضی باشن. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
خب همون پرایدُ برای پدرش بگیره. چرا ضعیف‌تر برای خودش برداره؟ بالاخره زن و بچش هم باید راضی باشن.&nb ...

گویا پدر پراید دوست نداره و به نظرش پدرمادر اولویتن

باباش پراید دوست نداره

بابائه دیگه داره ناز میکنه 

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
پسره مجرده؟ اگه نه که حق نداره تنها تصمیم بگیره. 

نه متاهله...به نظرش اگه زنش مخالفت کنه خودخواهه

2706