2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

ای خداااا مشکل همه همینه😥😥😥

دعای نی نی سایتیای میگیره. میشه دعا کنین خونه بهتر بگیریم .با دعای شما خونه خریدیم ولی نمیشه خودمون بشینیم دادیم رهن .خدایا هرچی صلاحه واسمون پیش بیاد.دخترم و شوهرم امیدای زندگیمن .
2738

من خودم به چشم معجزه خدا رو دیدم سر خونه خریدنمون 

دعام ان شاء الله همه مستاجرا صاحب خونه شن 

آمین صلوات

واسم صلوات بفرستید😭☹استارت جدایی زدم ☹ شوهرمو دوست دارم 😭 دعاکنید خدا بهترین راه هدایتم کنه و هر چی صلاحمه بشه 😢😢😢❤❤❤
چقد به معجزه اعتقاد داری و به امام رضا؟

خیلییییی😍

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤

خدا ان شالله به همه کمک کنه

من که همه چیزو به دستای توانمند خودش سپردم. و الان خودش انقدر قشنگ جور کرد که دنبال خونه هستیم برای خرید! انشالله همه از مستاجری خلاص شن. 

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
خیلییییی😍

اگه اعتقاد داری برات ختم خونه دار شدن تو حرم امام رضا رو بفرستم. باید تو حرم امام رضا به پسرشون جواد الائمه متوسل بشی طریقه ختم هم این طوره

ماح:
توسل به امام جواد علیه السلام برای خانه دار شدن در حرم امام رضا

1. وضو
2. زیارت وارث
3. ذکر
ما شاءالله لا قوه الا بالله 1046 مرتبه
4. دعای توسل
از ابتدا خوانده شود بخش توسل به امام جواد ( یا ابا جعفر ...اشفع لنا عندالله) 14مرتبه تکرار شود سپس تا انتها دعا خوانده شود
5. ذکر
آیه 29 سوره مومنون 14 مرتبه
«رب انزلنی منزلا مبارکا و انت خیر المنزلین»
6. صلوات
14مرتبه صلوات هدیه به امام جواد

حاجت روا ان شاءالله
التماس دعا

طراح طلا و جواهر و زیورآلات @maryrauf

البته اینم بگم ما بدجوری داریم کار میکنیم. هر کدوممون بتونیم دو شیفت هم کار میکنیم. کلی وام گرفتیم. یه وقتایی واقعا واسه خرج خونه کم میاریم از بس قسط داریم

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
2706