2726

کاری پلو....رمز :پیاز داع زیاد

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من همه عداهام خوبه خداروشکر. رازشم پیاز داغ زیاد. ادویه های مخصوص نمیزنم. مزه عداهارو خراب میکنه. فلفل و زردچوبه استفاده می کنم و زعفرون زیاد 

همیشه باید ۶۰ کیلو بمونم. با ورزش و کالری شماری.....🙂

تو همه چی بجز ماکارونی و سوپ

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

فوت خاصی ندارم وقتی با حوصله و علاقه بپزم عالی میشه .حال نداشتنی هم در حد پر کردن شکم میشه غذام

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
کاری پلو....رمز :پیاز داع زیاد

کاری پلو دیگه چیه؟

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم
عزیزم مرغ ترفی چیه

مرغو قشنگ سرخش میکنید بعد پیازرنده شده رو هم میریزی وسرخ میکنی بعد زردچوبه وتفتش میدی بعد فلفل میزنی واب میریزی تا جایی که مرغ قشنگ بپزه بعد باید اب مرغ زیاد باشه ترفو اب میکنید بسته به ذائقه خودتون که چقد ترش بشه وبعد اضاف میکنید ومیزارید چند تا جوش باهم بزنن ،خوشمزه هست

رمز غذازود گذاشتن وجا افتادن غذاس غذای هول هولکی خوشمزه نمیشه من خورشتارو براشب بخوام آماده کنم ۱۲ظهر بار میزارم وزیرشو کم میکنم تا جابیوفته

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2706