2733
2734
عنوان

تمام رموز قانون جذب

| مشاهده متن کامل بحث + 215195 بازدید | 3042 پست

من پسردار میشم من عاشق رنگ آبی هستم میدونم یه اتاق آبی برای پسرم درست میکنم دخترم از وجود داداشش لذت میبره و خیلی با هم مهربون هستن و همدیگرو دوست دارن من اون سرهمی راه راه سرمه ای رو برای پسرم میخرم و تنش میکنم من قاب عکس ۴نفری مون رو میبینم..... میشه جملات جذبم رو ادامه بدین؟ و بگین این جذبم درسته؟ و اینکه واقعا وقتی کسی رو میبینم که یه دختر داره و حاملس و دختر داره تو دلم نخوام که منم اینجور باشم یا یکی رو میبینم که حاملس و بچش پسره حسرت نخورم؟ این حرفا رو اولین باره می نویسم حرف های داخل دلم که احدی خبر نداره ازش

@❤تمنا❤     @ایلیاجوووووونی    

مرسی عزیزم 😍😍فضای اینجا و این تاپیک بهتراز تله😒😁

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پسردار میشم من عاشق رنگ آبی هستم میدونم یه اتاق آبی برای پسرم درست میکنم دخترم از وجود داداشش لذت ...

ببین وقتی کسی رو میبنی که یه دختر بارداره با خودت نگو من نمیخوام دختر دار شم با خودت بگو من میخوام پسر دار بشم من پسردار میشم و اسمشو میزارم .... نسبت به این احساست نباید شک داشته باشی باید مطمئن باشی به احساس خوبت حتی ذره ای نباید منفی باشی و فکر کنی به عکس خواسته ات .جملات بالایی تو درست بودن عزیزم😘

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
2728
من پسردار میشم من عاشق رنگ آبی هستم میدونم یه اتاق آبی برای پسرم درست میکنم دخترم از وجود داداشش لذت ...

و وقتی کسی رو میبینین که پسر داره نسبت بهش مثبت نگاه کنید حسرت نخورید که حسرت هم انرژی منفی داره .یه دفتر بردار جمله هایی که گفتی رو بنویس روزی ۵ دیقه براش وقت بزارین ملکه ذهنت میشه😘

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
و اینکه من واقعا اون اضطراب و دلشوره اینکه اگه نشه رو دارم؟

همین حسرت خوردنه نشون از اظطرابت میده .ریلکس باش. پیاده روی کن و ذهنت رو خالی از انرژی منفی کن 

من میدونم که صاحب دختر میشم من مطمئنم ..من به زودی صاحب دختر میشم .‌کنارم میخوابونمش ..بهش شیرمیدم ..اتاق داداششو باهاش تقسیم میکنم ..تمام لباسای پسرونه ای که نگه داشتمو میدم بره چون به درد دخترم نمیخوره که ..اسمشو اینجوری صدامیکنم ..لباس این شکلی براش میخرم ..من مطمئنم که خدابهم یه دخترسالم  میده😍

اینا حرفای دل منه..قشنگ حالتو درک میکنم دوستم انشالله که به خواستمون برسیم

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
2738

خیلی دقیق مطالبو خوندیا  .تو ذهنت خواسته ات رو مجسم کن و بهش احساس خوبی داشته باش.کائنات اون رو حتما بهت  میده پس انرژی منفی نفرست تا بتونی دریافتش کنی

من میدونم که صاحب دختر میشم من مطمئنم ..من به زودی صاحب دختر میشم .‌کنارم میخوابونمش ..بهش شیرمیدم . ...

عالی👏

الهی آمین تمنا جون من واقعا از تهه دلم میخوام به خواسته قلبیت برسی💓

انشالله به زودی زود خدا بهت یه پسر کاکل زری و به تمنا جونم یه دختر قند عسلی بده😘

خیلی دقیق مطالبو خوندیا   .تو ذهنت خواسته ات رو مجسم کن و بهش احساس خوبی داشته باش.کائنات اون ...

چقدرحرفاتون به آدم آرامش میده مرسی بابت وقتی که گذاشتین😘😘

🖤 پدر 🖤قصه ای که زودتمام شد
2706