2726
عنوان

تمام رموز قانون جذب

| مشاهده متن کامل بحث + 214953 بازدید | 3042 پست

سلام شیرین جون من تازه واردم میشه راهنمایی کنی ماتاپارسال همین موقع هچی نداشتیم تا اینکه به کمک خدا یه کار خوب و پر درآمد واسه شوهرم تو نجف پیدا شد الآنم داره کار میکنه یه خونه حومه شهرمون خریدیم که زیادی جذاب نیست می‌خوام بهم بگی چطوری ارتعاش مثبت بفرستم خونه بهتر بگیریم

دلت که شکست سرت را بگیر بالا.....!                                   تلافی نکن،فریادنزن،شرمگین نباش،حواست باشه دلت شکسته گوشه هایش تیز است .....مبادا دل ودست آدمی را که روزی دلدارت بود زخمی کنی،مبادا فراموش کنی روز شادیش آرزویت بود...... صبور باش، بغضت را پنهان کن، رنجت را پنهان تر.....! زمین گرد است.....!!!!
سلام شیرین جون من تازه واردم میشه راهنمایی کنی ماتاپارسال همین موقع هچی نداشتیم تا اینکه به کمک خدا ...

سلام عزیزم. اول از همه شروع کن بعه خوندن مطالب تاپیک، همینطور پرسش و پاسخ‌ها. سوال مشابه سوال شما هم توی تاپیک هست. باز اگر جایی مبهم بود، بگید توضیح میدم.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شیرین جون اینکه میگن سرنوشتمون از قبل نوشته شدس درسته؟

پس اگه اینطوری قانون جذب و اینا چه تاثیری داره؟

یه سوالی که ذهنمو درگیر کرده اگه سرنوشتمون دست خودمونه این پیش گوها چی میگن؟

من به هر چی بخوام میرسم💚

خداوند خودش گفته سرنوشت هیچ کسی تغییر نمیکنه مگر اینکه خودش بخواد. یا مثلا یه زمانهای خاصی بیشتر تاکید شده برای تغییر سرنوشتمون، مثل شب‌های قدر، مثل عرفه و ...

در مورد پیشگویی هم به این نکته توجه کنید: مثلا شما میرید پیش یه رمال، یه چیزایی از گذشته میگه که براتون پیش اومده، مثلا سربسته میگه یه مشکل داشتی که خیلی درگیرش بودی!! خب تقریبا همه آدما مشکلاتی توی زندگیشون داشتن و دارن و درگیرش هستن! بعد با خودت میگی این از کجا میدونست!؟ پس اگر از آینده هم چیزی بگه درسته، و اون چیزی که از آینده بهت میگه، ایمان داری که اتفاق میوفته، و اینطوری اون اتفاقُ جذب میکنی! چون ذهنت آماده‌ی به وقوع پیوستن اون اتفاقه! به همین راحتی!

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2728

انقد یه مدت تو نی نی سایت بحث تاپیک های حس شیشم بود خودمم وسوسه میشدم تو همشون شرکت میکردم 😑😑بعد تقریبا از چن نفر مختلف مثلا تعداد زیادیشون گفتن یه سال و نیم دیگه سنتی ازدواج میکنی 

من فک میکردم جنبه فان داره این چیزا ولی خیلی رو روحیم اثر گذاشته چطور میشه ۷ ۸ نفر اینو واسم حدس بزنن😑😑یعنی این همه تلاش من واسه قانون جذب تا دو سال دیگم قرار نیس جواب بده😓

من اون چیزی رو که اونا میگن دوس ندارم😞

حس میکنم سرنوشت از قبل نوشته شده

من به هر چی بخوام میرسم💚
انقد یه مدت تو نی نی سایت بحث تاپیک های حس شیشم بود خودمم وسوسه میشدم تو همشون شرکت میکردم 😑😑بعد ت ...

عزیزم مگه تاپیک رو کامل نخوندی؟!؟شیرین جون که همه چی رو واضح و خوب توضیح میده .به نظرم مبحثی نمونده که غیر قابل فهم باشه ..پاسخ شما رو هم داد و کاملا درست بود

انقد یه مدت تو نی نی سایت بحث تاپیک های حس شیشم بود خودمم وسوسه میشدم تو همشون شرکت میکردم 😑😑بعد ت ...

جواب دادم دیگه، هم در مورد سرنوشت، هم در مورد پیشگویی. کجاشو متوجه نشدی؟

عزیزم مگه تاپیک رو کامل نخوندی؟!؟شیرین جون که همه چی رو واضح و خوب توضیح میده .به نظرم مبحثی نمونده ...

مرسی دوستم که اینقدر دقیق خوندی و حواست هست. 😍

2706