2733
2734
عنوان

تمام رموز قانون جذب

| مشاهده متن کامل بحث + 215217 بازدید | 3042 پست
خدا رو هزاران بار شکر. سلامتی از بزرگترین نعماتیه که خداوند به ما عطا کرده. امیدوارم همیشه روح و جسم ...

میشه راهنمایی کنیدکه چطورمیتونم قانون جذب روانجام بدم؟؟حتماباید تودوره هاش شرکت کنم؟

میشه راهنمایی کنیدکه چطورمیتونم قانون جذب روانجام بدم؟؟حتماباید تودوره هاش شرکت کنم؟

شما مطالب تاپیکُ کامل و با دقت بخونید، با اصل قانون جذب آشنا میشید. یه سری منابع هم مثل کانال و سایت پرورش افکار هم معرفی شدن که از اونا هم استفاده کنید. اگر خواستید بیشتر و دقیقتر یادبگیرید میتونید هزینه کنید و دوره آموزشی تهیه کنید. من خودم دوره امیر شریفی رو شرکت کردم.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه همزمان رو سه تا خواسته تمرکز کرد؟ مثلا هم ماشین دلخواه هم فرد ایده ال؟

بله عزیزم. چرا نشه؟ ما باید زندگی کنیم، فقط تفاوت ما با بقیه اینه که یاد میگیریم قانون جذبی زندگی کنیم و مثبت اندیش باشیم.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2731

در مورد جذب فرد ایده ال گفته بودین جزییات رو ریز به زیر مشخص کنم و بنویسم

مثلا قد و ظاهر و سن و حتی نوع ماشینش مثلا

یکی بهم گفت در مورد جزییات نوشتن فقط برای خواسته های مالیه

برای جذب فرد ایده ال فقط باید رفتاراش رو مشخص کنم

درست میگن؟

من به هر چی بخوام میرسم💚
در مورد جذب فرد ایده ال گفته بودین جزییات رو ریز به زیر مشخص کنم و بنویسم مثلا قد و ظاهر و سن و حتی ...

من خودم برای فرد ایده‌آل اصلا روی ظاهر تمرکز نکردم، بیشتر به موارد دیگه مثل خصوصیات اخلاقی و ویژگی‌های دیگه توجه میکردم که همونا رو هم جذب کردم. همه چی بستگی به اولویت‌های خودتون و میزان اهمیتش داره.

من خودم برای فرد ایده‌آل اصلا روی ظاهر تمرکز نکردم، بیشتر به موارد دیگه مثل خصوصیات اخلاقی و ویژگی‌ه ...

من همه چیو مشخص کردم ولی ظاهر نه زیاد ولی مثلا چون قد برام مهمه قدو مشخص کردم

بیشتر چیزا در مورد اخلاق و شخصیتشه

مثلا نباید مشخص کنم چیکاره باشه و ماشینش برای مثال چی باشه

من به هر چی بخوام میرسم💚
2738
من همه چیو مشخص کردم ولی ظاهر نه زیاد ولی مثلا چون قد برام مهمه قدو مشخص کردم بیشتر چیزا در مورد اخ ...

هر چی که برات مهمه مشخصش کن. خیلی خودتو در قید و بند نذار، مهم احساسیه که با فکر کردن به فرد ایده‌آلت پیدا میکنی، اون احساس میشه ارتعاشی که به کائنات میفرستی و همون نتیجه رو میگیری.

من مثلا میتونم برای پدرم ارتعاش ثروت بفرستم؟ اخه گفته بودین اختیار انسان های خاص دستمون نیس ...

شما برای خودتون میتونید ارتعاش ثروت یا هر ارتعاش دیگه‌ای بفرستید. شاید پدر شما ارتعاش فقر بفرسته و ارتعاشش از شما قوی‌تر باشه. 

@پاییز221    اینجا می تونی قانون جذب رو یاد بگیری نی نی شیرین عزیز هم اگه جایی رو متوجه ...

مرسی گلم

دلت که شکست سرت را بگیر بالا.....!                                   تلافی نکن،فریادنزن،شرمگین نباش،حواست باشه دلت شکسته گوشه هایش تیز است .....مبادا دل ودست آدمی را که روزی دلدارت بود زخمی کنی،مبادا فراموش کنی روز شادیش آرزویت بود...... صبور باش، بغضت را پنهان کن، رنجت را پنهان تر.....! زمین گرد است.....!!!!
@تیچر_زبان_انگلیسی   مطالب مفیدی داره میتونین استفاده کنین

ممنونممممن

تیچرکوچولو رو یادتونه ؟؟؟🤔من اونم کاربریم ترکید هعییی ولی بازم اگر خواستین زبان یاد بگیرین بهم پیام بدین ایدی تلenglish_teacher99@
2706