1345
1341
عنوان

تمام رموز قانون جذب

| مشاهده متن کامل بحث + 16752 بازدید | 1005 پست
همه ما به صورت ناخودآگاه از قانون جذب استفاده میکنیم و شاید متوجه نباشیم اما من چند وقتیه شروع کردم ...

حیلی هم عالی😊موفق بشید انشالله

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب

منو بلاکید

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگ راضی هستید بادلای پاکتون برا حفظ ابروم یدونه صلوات بفرستید😘😍وا من گذاشتم Ana joon چطور اون b سیو شده😄😂

قصه الارو شنیدین ؟ اگه نشنیدین 

بیاین اینجا

استارتر عزیز من هم با قانون جذب آشنا هستم. اجازه میدین، جاهایی که میتونم پست‌های شما رو ساده‌سازی کنم برای بچه‌ها؟ منم بهشون جواب بدم؟ 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    پرسش و پاسخ های قانون جذب    
استارتر عزیز من هم با قانون جذب آشنا هستم. اجازه میدین، جاهایی که میتونم پست‌های شما رو ساده‌سازی کن ...

چرا که نه .هدف این تایپیک فقط اموزش صحیح اصول جذبه .خیلی هم عالی دوست عزیز😊

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
ببخشید واسه جلوگیری از طلاقم خوبه؟

باید امتحان کرد😊خالی از لطف نیست امتحانش😊😗

چرا که نه .هدف این تایپیک فقط اموزش صحیح اصول جذبه .خیلی هم عالی دوست عزیز😊

ممنونم دوستم. امیدوارم این تاپیک فعال بمونه.   

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    پرسش و پاسخ های قانون جذب    
ممنون دوست گلم و ممنون بابت ایجاد این تاپیک عالی و کاربردی

خواهش میکنم عزیزم فرداشب هم  اصل دوم قانون  جذب رو میزارم😊😘

1307
ممنونم دوستم. امیدوارم این تاپیک فعال بمونه.    

منم امیدوارم بمونه و همه بتونن استفاده کنن .هدف فقط یادگیری این قانون کاربردیه😊

نمیدونم چرا با خوندن اینجور تاپیکا به وجد میام     عالی بود امیدوارم ادامه داشته باشه ای ...

همکاری کنید همه یاد بگیرن😚 اگه بتونم امشب حتما اصل دوم رو هم میزارم .امیدوارم مفید باشه براتون دوست مهربون😊😘

1226
همکاری کنید همه یاد بگیرن😚 اگه بتونم امشب حتما اصل دوم رو هم میزارم .امیدوارم مفید باشه براتون دوست ...

مرسی واقعااا  

همیشه لبخند بزن  اینو بدون به اون چیزی که میخواهی میرسی  
همکاری کنید همه یاد بگیرن😚 اگه بتونم امشب حتما اصل دوم رو هم میزارم .امیدوارم مفید باشه براتون دوست ...

میشه لایکم کنی عزیزم..ببین یه سوال دارم..من میخوام ثروتوجذب کنم..حس خوبیم دارم..یه عنوان یه زن دارم درس میخونم وتلاش میکنم..بعدچه مدت به خواستم میرسم..درحالی که الان هیییییچ پولی ندترم.اون پول چطورمیادتوزندگیم؟

ازحذف کردن ادماازتوزندگیت نترس.....زندگی قانون لیاقت هاست

بچه‌ها همونطور که دوستمون گفت، قانون جذب وجود داره، چه ما بدونیم و ازش استفاده کنیم و چه ندونیم و ناخواسته ازش استفاده کنیم. مثل قانون جاذبه زمین که وجود داره و ما یاد گرفتیم که این قانون جاذبه زمین کجا به نفع ماست و کجا به ضرر ما.

اولین قدم برای جذب، شکرگزاریه... به قول معروف شکر نعمت نعمتت افزون کند، کفر نعمت از کفت بیرون کند. 

سعی کنید صبح که از خواب بلند میشید، هر چیزی که میبینید بابتش شکرگزاری کنید. بابت سقف بالای سرتون، بابت سفره‌ای که میتونید پهن کنید و دورش بشینید و غذایی که برای خوردن دارید، برای سلامتیتون، برای لبخند خانوادتون، برای بینایی و شنواییتون، برای هر چیز کوچیکی که فکرشو میکنید. مطمئن باشید اگر یک روز تا شب این کارُ انجام بدید میبینید بابت چهارصد پونصد مورد شکرگزاری کردید. شاید هم بیشتر... شکرگزاری باعث میشه حستون خوب بشه، و در نتیجه ارتعاشی که به جهان هستی و کائنات میفرستید هم خوب خواهد بود.

دوستان تمام چیزایی که توی قانون جذب گفته میشه، مصداق قرآنی و حدیثی هم داره. اگر کسی تمایل داشت میتونم پیدا کنم و بگم. 

میشه لایکم کنی عزیزم..ببین یه سوال دارم..من میخوام ثروتوجذب کنم..حس خوبیم دارم..یه عنوان یه زن دارم ...

تو اصل های بعدی کامل توضیح داده میشه دارم جمع بندی میکنم که بزارم براتون😊😗

1346