1542
1480
عنوان

تمام رموز قانون جذب

| مشاهده متن کامل بحث + 45709 بازدید | 1966 پست
من خودم برای فرد ایده‌آل اصلا روی ظاهر تمرکز نکردم، بیشتر به موارد دیگه مثل خصوصیات اخلاقی و ویژگی‌ه ...

من همه چیو مشخص کردم ولی ظاهر نه زیاد ولی مثلا چون قد برام مهمه قدو مشخص کردم

بیشتر چیزا در مورد اخلاق و شخصیتشه

مثلا نباید مشخص کنم چیکاره باشه و ماشینش برای مثال چی باشه

من همه چیو مشخص کردم ولی ظاهر نه زیاد ولی مثلا چون قد برام مهمه قدو مشخص کردم بیشتر چیزا در مورد اخ ...

هر چی که برات مهمه مشخصش کن. خیلی خودتو در قید و بند نذار، مهم احساسیه که با فکر کردن به فرد ایده‌آلت پیدا میکنی، اون احساس میشه ارتعاشی که به کائنات میفرستی و همون نتیجه رو میگیری.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

من مثلا میتونم برای پدرم ارتعاش ثروت بفرستم؟ اخه گفته بودین اختیار انسان های خاص دستمون نیس ...

شما برای خودتون میتونید ارتعاش ثروت یا هر ارتعاش دیگه‌ای بفرستید. شاید پدر شما ارتعاش فقر بفرسته و ارتعاشش از شما قوی‌تر باشه. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
1546
@پاییز221    اینجا می تونی قانون جذب رو یاد بگیری نی نی شیرین عزیز هم اگه جایی رو متوجه ...

مرسی گلم

زندگی زیباست،زندگی اتشگهی دیرنده پا بر جاست گر بیفروزیش رقص هر شعله اش تاکران پیداست وگرنه خاموش است و خاموشی هم گناه ماست...
@تیچر_زبان_انگلیسی   مطالب مفیدی داره میتونین استفاده کنین

ممنونممممن

تیچرکوچولو رو یادتونه ؟؟؟🤔من اونم کاربریم ترکید هعییی ولی بازم اگر خواستین زبان یاد بگیرین بهم پیام بدین ایدی تلenglish_teacher99@

سلام شیرین جون من تازه واردم میشه راهنمایی کنی ماتاپارسال همین موقع هچی نداشتیم تا اینکه به کمک خدا یه کار خوب و پر درآمد واسه شوهرم تو نجف پیدا شد الآنم داره کار میکنه یه خونه حومه شهرمون خریدیم که زیادی جذاب نیست می‌خوام بهم بگی چطوری ارتعاش مثبت بفرستم خونه بهتر بگیریم

زندگی زیباست،زندگی اتشگهی دیرنده پا بر جاست گر بیفروزیش رقص هر شعله اش تاکران پیداست وگرنه خاموش است و خاموشی هم گناه ماست...
سلام شیرین جون من تازه واردم میشه راهنمایی کنی ماتاپارسال همین موقع هچی نداشتیم تا اینکه به کمک خدا ...

سلام عزیزم. اول از همه شروع کن بعه خوندن مطالب تاپیک، همینطور پرسش و پاسخ‌ها. سوال مشابه سوال شما هم توی تاپیک هست. باز اگر جایی مبهم بود، بگید توضیح میدم.

8

شیرین جون اینکه میگن سرنوشتمون از قبل نوشته شدس درسته؟

پس اگه اینطوری قانون جذب و اینا چه تاثیری داره؟

یه سوالی که ذهنمو درگیر کرده اگه سرنوشتمون دست خودمونه این پیش گوها چی میگن؟

خداوند خودش گفته سرنوشت هیچ کسی تغییر نمیکنه مگر اینکه خودش بخواد. یا مثلا یه زمانهای خاصی بیشتر تاکید شده برای تغییر سرنوشتمون، مثل شب‌های قدر، مثل عرفه و ...

در مورد پیشگویی هم به این نکته توجه کنید: مثلا شما میرید پیش یه رمال، یه چیزایی از گذشته میگه که براتون پیش اومده، مثلا سربسته میگه یه مشکل داشتی که خیلی درگیرش بودی!! خب تقریبا همه آدما مشکلاتی توی زندگیشون داشتن و دارن و درگیرش هستن! بعد با خودت میگی این از کجا میدونست!؟ پس اگر از آینده هم چیزی بگه درسته، و اون چیزی که از آینده بهت میگه، ایمان داری که اتفاق میوفته، و اینطوری اون اتفاقُ جذب میکنی! چون ذهنت آماده‌ی به وقوع پیوستن اون اتفاقه! به همین راحتی!

1537

انقد یه مدت تو نی نی سایت بحث تاپیک های حس شیشم بود خودمم وسوسه میشدم تو همشون شرکت میکردم 😑😑بعد تقریبا از چن نفر مختلف مثلا تعداد زیادیشون گفتن یه سال و نیم دیگه سنتی ازدواج میکنی 

من فک میکردم جنبه فان داره این چیزا ولی خیلی رو روحیم اثر گذاشته چطور میشه ۷ ۸ نفر اینو واسم حدس بزنن😑😑یعنی این همه تلاش من واسه قانون جذب تا دو سال دیگم قرار نیس جواب بده😓

من اون چیزی رو که اونا میگن دوس ندارم😞

حس میکنم سرنوشت از قبل نوشته شده

انقد یه مدت تو نی نی سایت بحث تاپیک های حس شیشم بود خودمم وسوسه میشدم تو همشون شرکت میکردم 😑😑بعد ت ...

عزیزم مگه تاپیک رو کامل نخوندی؟!؟شیرین جون که همه چی رو واضح و خوب توضیح میده .به نظرم مبحثی نمونده که غیر قابل فهم باشه ..پاسخ شما رو هم داد و کاملا درست بود

انقد یه مدت تو نی نی سایت بحث تاپیک های حس شیشم بود خودمم وسوسه میشدم تو همشون شرکت میکردم 😑😑بعد ت ...

جواب دادم دیگه، هم در مورد سرنوشت، هم در مورد پیشگویی. کجاشو متوجه نشدی؟

1578