2726
عنوان

کوچیک بزرگ شدن بینی بعد عمل

455 بازدید | 59 پست

آقا این چ وضعشه اخه 

یه روز کوچیک میشه و قشنگ

یه روز بزرگ و زشت

اه امروز اصلا بدم اومد از خودم 

سه ماه عمل کردم تا کی اینجوریه اخه

دنیا پر است از انسان های به ظاهر زیبا که هر روز لباسی نو بر تن می کنند ولی نزدیکشان که می شوی بوی کهنگی عقایدشان آزارت می دهد ... 

دکترت کی بود ؟

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من ميخوام عمل کنم ولی میگن تا 6ماه اینجوره دکترت کی بود؟ 

دوست محمدی 

تهران نی گلم

دنیا پر است از انسان های به ظاهر زیبا که هر روز لباسی نو بر تن می کنند ولی نزدیکشان که می شوی بوی کهنگی عقایدشان آزارت می دهد ... 
2728
ب دکتر ربط داره مگه؟؟

چرا نداره 

دکتری که کارشو بلد نیست یا روزی شیش تا عمل میکنه گند میزنه دیگه 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

من ک یکسال میشه گفت عمل کردم اینطورم چه برسه شما ک سه ماه

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
چرا نداره  دکتری که کارشو بلد نیست یا روزی شیش تا عمل میکنه گند میزنه دیگه

اخه ورم ربطی ندارع ک 

از لحاظ تنفسی و ... اوکیه 

ورمو میگن همه دارن بسته ب بدنه

مبارک با‌شه زیاد حساس نباش شاید خیلی تواینه نگاه میکنی دماغتو اینجور حس میکنی

ن بابا دیرو عالی بود 

امرو افتضاح

مبارک با‌شه زیاد حساس نباش شاید خیلی تواینه نگاه میکنی دماغتو اینجور حس میکنی

مرسی گلم

من ک یکسال میشه گفت عمل کردم اینطورم چه برسه شما ک سه ماه

ای بابا 

چ بد😭😭

2706