2726

اگه طرف جنس مخالفه میگن ذکر یا ودود باعث میشه برگرده

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

دعوا  کردن !!

دعا نمیخواد !  با اعتماد بنفس  برید و بابت اشتباهتون عذرخواهی کنید 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دعوا کردین بهتر نیست صحبت کنید به نتیجه برسید؟

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2728
دعوا کردین بهتر نیست صحبت کنید به نتیجه برسید؟

شوهر من متاسفانه از اون آدما نیست که با صحبت کردن درست بشه،وقتی سر ی مسئله کوچیک بینمون بحث میشه بعدش خیلی لجباز و یکدنده میشه بشدت بداخلاق میشه،دلم الان خیلی پر همین الان هم بخاطر ی بحث کوچیک باید اخلاق گندشو تا ی مدت تحمل کنم همین رفتاراش منو ازش سرد کرده...کاش همه آدما با صحبت کردن درست میشدن

2706