2733
2734
عنوان

مژه هام

129 بازدید | 15 پست

من نماز میخونم و میخواستم مژه هام یکم پر تر و بلند تر بشن تحقیق کردم دیدم اکستنشن مژه وضو نداره حالا سوالم اینه لیفت مژه چجوریه؟ اونم مانع برای وضو ایجاد میکنه؟ کسی لیفت انجام داده برام توضیح بده مرسی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگر مانع رسیدن آب به اعضای وضو بشه اشکال داره.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2738

اینایی ک انجام دادن توصیه نمیکنن..فرمژه بگیر خوب .۱۰ ثانیه نگه داره قشنگ مژت فر میشه 

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »
ن اخه مژه های خوده ادمو لیفت میکنن از مرجع تقلیدتون بپرسین

کوچکترین مانع روی اعضای وضو، وضو و غسل را باطل می‌کند، اگر مواد یا ابزاری استفاده شود که بر روی پوست یا حتی مژه حجمی ایجاد کندو مانع رسیدن آب به اعضای غسل و وضو شود، وضو و غسل را باطل می‌کند.(1)

این نظر مرجعم بود ولی من نمیدونم فرایند لیفت مژه چجوریه و اینکه باعث حجم و بلندی مژه ها میشه چجوری انجام میشه

2706