2703
2553
عنوان

تولد یک سالگی

88 بازدید | 8 پست

سلام عزیزان

یک سوال دارم. بچه من دو هفته پیش بستریود و تولد یک سالگیش افتاد تو روزای بستری. منم می‌خواستم جشن تولدش دقیقا روز تولدش انجام بشه؛ یه کیک گرفتیم‌ و با بچه‌های بخش اطفال و پرستارا و من و همسر تولدش رو گرفتیم.

به نظر شما بزرگ بشه تو روحیه اش اثر بد داره؟ یعنی حس بدی بهش می ده؟ چون محیط بیمارستان بوده

حالا چون دست بچم سرم بود و محیط بیمارستان بود، قصدم اینه یه تولد کوچولو با دوستام بگیرم و یه کیک چند تا عکس بگیرم، نظرتون چیه؟ همسرم می‌گه که کار بیخودیه این کار. 

مرسی

حالا تولد نگرفتی نگرفتی ولی ببرش اتلیه عکس بگیر و یه کیک بگیر خودتو شوهرت براش تولد بگیرین.پسر منم یکسالشه بک نمیکنم بعدا هیچوقت یادش بمونه مگه اینک عکسای تو بیمازستانشو چاپ کنی

یه سوال.واکسنشو زدی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
بله واکسنشو زدم  دو روز پیش

واکسن خیلی اذیتش کرد؟چن تا بود؟چن روز تب کرد

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
2714