2726
عنوان

ديشب شوهرم پيام داد كه...

| مشاهده متن کامل بحث + 4336 بازدید | 89 پست
شوهرت بخاطر بچه هل کرده نمیدونه چیکار کنه بخاطر همون میخواد همه خوب پیش بره شروع کرده از تو ایراد گر ...

كاملا درست حدس زدي همينه

حالا من بايد اين وسط چيكار كنم؟ هي بگم مامان خوبي ميشم؟

هرگز زنداني گذشته ات نباش، آن فقط يك درس بود نه حبس ابد...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حالا از كجا بيارم ؟ 😂😂

تو پروفایلم دوتا قابلمه هست 😂😂😂😂😂

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣
2728
كاملا درست حدس زدي همينه حالا من بايد اين وسط چيكار كنم؟ هي بگم مامان خوبي ميشم؟

نه چون تو میگی بچه رو نمیخواستی ناخوداگاه رفتارایی نشون دادی که اونم اینو حس کرده 

فقط دیگه بخاطر بچه نترسونش ذوق و شوق نشون بده مثلا برو اسباب بازی یا یکم لباس بچه بخر تا بدونه مشتاقی زود به دنیا بیاد

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
بدبختي بيخيال بودنم بلد نيستم 😐 يهو يا ميزنم زير گريه  يا ميخوام انقد كتكش بزنم كه ساكت بشه

چون بارداری حساسی.منم تا دخترم زمین میخوره سریع میگه تو فقط زاییدن بلدی اوایل خیلی دعوا میکردم سر این حرفش اما الان برام مهم نیست

عشقم همه کسم دخترم😍😍

همسن منی .ولی شوهرت فاصله سنیش زیاده برا همین همو درک نمیکنین.خیلیا رو دیدم مث شما این مشکلات و داشتن .مرد که تو این سن زن میگیره .دوست داره روش مطیع باشه.حالا اگه سن کم ازدواج میکرد اینجوری نبود .

خدایا همیشه هوامو داشته باش😍
نه چون تو میگی بچه رو نمیخواستی ناخوداگاه رفتارایی نشون دادی که اونم اینو حس کرده  فقط دیگه بخ ...

گفتم سه ماهه اول بگذره بعد برم وسيله اينا بخرم

چون بارداری حساسی.منم تا دخترم زمین میخوره سریع میگه تو فقط زاییدن بلدی اوایل خیلی دعوا میکردم سر ای ...

😬😬 آخي

كار خوبي ميكني كه توجه نميكني

همسن منی .ولی شوهرت فاصله سنیش زیاده برا همین همو درک نمیکنین.خیلیا رو دیدم مث شما این مشکلات و داشت ...

آره واقعا درسته

ولي شوهرم همش ميگه تو بايد منو جمع و جور كني نه من تورو 😐😐😐 منظورشم باز اينه كه بايد خانه داري كني

آره واقعا درسته ولي شوهرم همش ميگه تو بايد منو جمع و جور كني نه من تورو 😐😐😐 منظورشم باز اينه كه ...

الان دوستم هم همین ماهیها .اونم 14 سال اختلاف سنی داره .شوهرش ه مینجوریه.خواهر من همینطور .فقط میگی اسیر اوردن😕

خدایا همیشه هوامو داشته باش😍
منظورتون به منه يا شوهرم عزيزم؟

به شما گلم تا خودت ثابت نکنی ک اون حرفو قبول نمیکنه نمیگم‌مطلق به حرف اون باش ولی به یه نظر مشترک برسید راجبع زندگی ببین چی میگه چی میخواد خودتو عوض نکن برای بهتر شدن تلاش کن 

💫من تصویری هستم از آنچه به گمانت میبینی...💫
به شما گلم تا خودت ثابت نکنی ک اون حرفو قبول نمیکنه نمیگم‌مطلق به حرف اون باش ولی به یه نظر مشترک بر ...

باور كن ميخوام تلاش كنم واسه بهتر شدن

ولي شوهرم هي ميگه نميتوني نميشه...

اين اعصايمو خورد ميكنه

باور كن ميخوام تلاش كنم واسه بهتر شدن ولي شوهرم هي ميگه نميتوني نميشه... اين اعصايمو خورد ميكنه

وقتی میگه بگو عزیزم من برای بهتر شدن احتیاج به همراه دارم نه فقط بخاطر خودم بخاطر زندگی مشترکی که حقمون هست توش ارامش و خوشبختی رو احساس کنیم میتونی تو اون همراه باشی ک برای رشد این زندگی تلاش میکنم اگر هم همراهم‌نیستی من قطعا به چیزی ک میخوام میرسم اما انوقت شاید تو از من عقب بمونی پس بهتره باهم رشد کنیم 

کتاب زندگی بدون شکست و صورتت را بشور دخترجان را بخون بهت کمک میکنه 

💫من تصویری هستم از آنچه به گمانت میبینی...💫
2706