1147
1341
عنوان

ديشب شوهرم پيام داد كه...

| مشاهده متن کامل بحث + 2827 بازدید | 89 پست
شوهرت بخاطر بچه هل کرده نمیدونه چیکار کنه بخاطر همون میخواد همه خوب پیش بره شروع کرده از تو ایراد گر ...

كاملا درست حدس زدي همينه

حالا من بايد اين وسط چيكار كنم؟ هي بگم مامان خوبي ميشم؟

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو كوچه ما هم عروسي ميشه😏

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

حالا از كجا بيارم ؟ 😂😂

تو پروفایلم دوتا قابلمه هست 😂😂😂😂😂

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂
كاملا درست حدس زدي همينه حالا من بايد اين وسط چيكار كنم؟ هي بگم مامان خوبي ميشم؟

نه چون تو میگی بچه رو نمیخواستی ناخوداگاه رفتارایی نشون دادی که اونم اینو حس کرده 

فقط دیگه بخاطر بچه نترسونش ذوق و شوق نشون بده مثلا برو اسباب بازی یا یکم لباس بچه بخر تا بدونه مشتاقی زود به دنیا بیاد

لطفا یه صلوات واسه حاجتم بفرسید😢ممنونم
بدبختي بيخيال بودنم بلد نيستم 😐 يهو يا ميزنم زير گريه  يا ميخوام انقد كتكش بزنم كه ساكت بشه

چون بارداری حساسی.منم تا دخترم زمین میخوره سریع میگه تو فقط زاییدن بلدی اوایل خیلی دعوا میکردم سر این حرفش اما الان برام مهم نیست

عشقم همه کسم دخترم😍😍

همسن منی .ولی شوهرت فاصله سنیش زیاده برا همین همو درک نمیکنین.خیلیا رو دیدم مث شما این مشکلات و داشتن .مرد که تو این سن زن میگیره .دوست داره روش مطیع باشه.حالا اگه سن کم ازدواج میکرد اینجوری نبود .

خدایا همیشه هوامو داشته باش😍
نه چون تو میگی بچه رو نمیخواستی ناخوداگاه رفتارایی نشون دادی که اونم اینو حس کرده  فقط دیگه بخ ...

گفتم سه ماهه اول بگذره بعد برم وسيله اينا بخرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چون بارداری حساسی.منم تا دخترم زمین میخوره سریع میگه تو فقط زاییدن بلدی اوایل خیلی دعوا میکردم سر ای ...

😬😬 آخي

كار خوبي ميكني كه توجه نميكني

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1348
همسن منی .ولی شوهرت فاصله سنیش زیاده برا همین همو درک نمیکنین.خیلیا رو دیدم مث شما این مشکلات و داشت ...

آره واقعا درسته

ولي شوهرم همش ميگه تو بايد منو جمع و جور كني نه من تورو 😐😐😐 منظورشم باز اينه كه بايد خانه داري كني

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره واقعا درسته ولي شوهرم همش ميگه تو بايد منو جمع و جور كني نه من تورو 😐😐😐 منظورشم باز اينه كه ...

الان دوستم هم همین ماهیها .اونم 14 سال اختلاف سنی داره .شوهرش ه مینجوریه.خواهر من همینطور .فقط میگی اسیر اوردن😕

خدایا همیشه هوامو داشته باش😍
منظورتون به منه يا شوهرم عزيزم؟

به شما گلم تا خودت ثابت نکنی ک اون حرفو قبول نمیکنه نمیگم‌مطلق به حرف اون باش ولی به یه نظر مشترک برسید راجبع زندگی ببین چی میگه چی میخواد خودتو عوض نکن برای بهتر شدن تلاش کن 

برای خوشبختی و عاقبت بخیری سارا👸صلوات میفرستین ؟؟؟به زمان بندی خدا برای رسیدن به خواسته هاتون ایمان داشته باشید🎀
به شما گلم تا خودت ثابت نکنی ک اون حرفو قبول نمیکنه نمیگم‌مطلق به حرف اون باش ولی به یه نظر مشترک بر ...

باور كن ميخوام تلاش كنم واسه بهتر شدن

ولي شوهرم هي ميگه نميتوني نميشه...

اين اعصايمو خورد ميكنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باور كن ميخوام تلاش كنم واسه بهتر شدن ولي شوهرم هي ميگه نميتوني نميشه... اين اعصايمو خورد ميكنه

وقتی میگه بگو عزیزم من برای بهتر شدن احتیاج به همراه دارم نه فقط بخاطر خودم بخاطر زندگی مشترکی که حقمون هست توش ارامش و خوشبختی رو احساس کنیم میتونی تو اون همراه باشی ک برای رشد این زندگی تلاش میکنم اگر هم همراهم‌نیستی من قطعا به چیزی ک میخوام میرسم اما انوقت شاید تو از من عقب بمونی پس بهتره باهم رشد کنیم 

کتاب زندگی بدون شکست و صورتت را بشور دخترجان را بخون بهت کمک میکنه 

برای خوشبختی و عاقبت بخیری سارا👸صلوات میفرستین ؟؟؟به زمان بندی خدا برای رسیدن به خواسته هاتون ایمان داشته باشید🎀
1288
وقتی میگه بگو عزیزم من برای بهتر شدن احتیاج به همراه دارم نه فقط بخاطر خودم بخاطر زندگی مشترکی که حق ...

مرسي كاترين جون 😍 حتما مطالعه ميكنم

آنلاينشم هست؟ يا بايد بخرم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرسي كاترين جون 😍 حتما مطالعه ميكنم آنلاينشم هست؟ يا بايد بخرم؟

بهت پیشنهاد میکنم بخری اخه کتاب ورق زدن یه حس و حال دیگه داره جاهای مهمشو خط بکش و هرچیزی ک برداشت میکنی اخر هز مطلب یا روی کاغذ بنویس یا اخر همون فصل بالای صفحه جزوه برداری‌نهههههه یک جمله نهایت تا ۳ جمله کلیدی همین

بهت پیشنهاد میکنم بخری اخه کتاب ورق زدن یه حس و حال دیگه داره جاهای مهمشو خط بکش و هرچیزی ک برداشت م ...

چه فكر خوبي آفرين 👏🏻👏🏻حتما ميخرم و همينكارو ميكنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بزار هر چی میگه بگه مهم بعد از دنیا اومدنه بچه س 

هنوز هیچی نشده که خوب و بد میکنه عزیزم 

تو هم انقد نگو میندازم میندازم این حرفت خودش بار منف داره و انگار نمیتونی مسولیت بچه تو بپذیری 

آهای تمومه زندگیم       بی تو تمومه زندگیم     
1335