2733
2734
عنوان

مامان های بچه های واقعا لاغر بیاااااییییین

| مشاهده متن کامل بحث + 670 بازدید | 99 پست
من بچه ندارم اما امروز کل تاپیکای گذشته رو گشتم به این رسیدم قلمه گوساله بزار بپزه ابش فریز کن برا ...

تاثییر نداره

البته دختر من آلرژی هم داره

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر من ۸ سالشه ۲۰ کیلو و ۱۲۳ سانت

زیاد کم نیس

گمونم دو کیلو

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️
مال خودت چند سالشه و چند کیلو

۱۴

۱۴

۴

2728
من بچه ندارم اما امروز کل تاپیکای گذشته رو گشتم به این رسیدم قلمه گوساله بزار بپزه ابش فریز کن برا ...

عريزم اين ماله بچه ايه كه بخوره اينقدر كردم ازين كارا نوزاد بود حريره بادوم درست ميكردم ازونور ميريختم دور آب قلم گوسفند گذاشته بودم تو قالب يخ تو سوپ تو كته ميريختم لب نميزد همش ماهيچه ميپختم لب نميزد سر لاك امتحان كردم نخورد شير موز آب ميوه اصلا لب نميزد  تا از شير گرفتم  بهتر شد اما به نظرم اون دو سال ديگه جبران نميشه هر كار كنم قطره آهن ميدادم تف ميكرد همه مدل و مارك خريدم نشد الان كم خونه البته الان شربت آهن ميخوره اما جبران نميشه 

نه اونم کوتاهه ولی خودت نگفتی دخترتو

گفتم

2738
تاثییر نداره البته دختر من آلرژی هم داره

اره تاثیر نداره

چون بچه ها حرکت میکنن راه میرن بدو بدو

چاق نمیشن دیگه 

البته من بچه بودم خیلی لاغر بودم

مثلا اول راهنمایی ۳۲ کیلو بودم

ازدواج کردم ۲۱ سالگی ۵۲ کیلو.

الانم که زاییدم بعد شیر دهی همون ۵۷ شدم

پس لاغری زیاد بد نیس.

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
لباساشو در ميارم دنده هاش معلومه پاهاش عين نه قليونه همينطور دستها به شدت بي اشتها دكتر زياد بردم نا ...

همه بچه ها دندهاشون معلومه

مگه خیلی چاق باشن

دقیق چهار سالشه؟؟

اره تاثیر نداره چون بچه ها حرکت میکنن راه میرن بدو بدو چاق نمیشن دیگه  البته من بچه بودم خیل ...

منم لاغر بودم خيلي لب به غذا نميزدم اما بيشتر آدم ميترسه قدشون كوتاه شه پسر من همش صد سانته 

اره تاثیر نداره چون بچه ها حرکت میکنن راه میرن بدو بدو چاق نمیشن دیگه  البته من بچه بودم خیل ...

قدت چنده؟؟

قدت چنده؟؟

۱۵۵

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2706