2726
عنوان

نمی دونم بچه ام پسره یا دختر. باردارها ببینین علائمم دختره یا پسر.

| مشاهده متن کامل بحث + 681 بازدید | 80 پست
حسم میگه واسه شماهم دختره....!!! گیس گلابتون☺😍 سونو دادی معلوم شد بیا بهم بگو گلی‌جان منم میخوام ...

ممنون

پس چرا خودم انقد حس میکنم ک پسره

سر دخترمم خودم حس میکردم دختره هرکس میگفت پسره باورم نمیشد

ان شاءالله این دفعه هم حس خودم درست باشه😍

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)  
میشه برای منم بگی البته من اول مرداد میرم ان تی فقط سونوی قلب دارم

واااااای سونوگرافی هم شدم دستی دستی😂😂😂

فکرکنم براشما پسره 

کاکل‌زری

همش احساس میکنم واسه خودمم پسر میشه....

ان‌شاءالله که سالم و سلامت و صالح باشه😍

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون پس چرا خودم انقد حس میکنم ک پسره سر دخترمم خودم حس میکردم دختره هرکس میگفت پسره باورم نمیشد ...

ان‌شاءالله سالم و صالح باشه 

به سلامتی دنیا بیاد😍

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
2728

من عاشق چیزای شور بودم 

وزن زیاد بالانرفت

لک نداشتم 

حالت تهوع هم نداشتم 

بچمم پسره

تقریبا مثه همیم فک کنم واس شمام پسره

ان شاءالله هرچی هس سااااالم صالح باش

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...نه در اخبار حرفی زده میشود...نه خیابانی بسته میشود...و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...پسرم تنهاتر...💙و پدرم کمی شکسته تر...اقواممان چندروز آسوده از کار...دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید🙃 و اشک تمساح میریزد...و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...من میمانمو و خدا،💗بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...🙁
جنسیت چی گف

پسر

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
خداحفظش کنع

فدای شما ❤️

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
پسرگفتنی همون میشه

اصلا از دم و دستگاش عکس داد ولی منو دودل کردن

اصلا از دم و دستگاش عکس داد ولی منو دودل کردن

نه اگه میگف چن درصددختر ویامیگفتن جنسیت معلوم نمیشه دختربود .اماچون اولش گفته پسر حتمی پسره

نفسم قلبم دنیام :پسرم مهدیارم❤❤❤❤❤❤
2706