2726

الان 14هفته ام. سنو ان تی دادم. گفت معلوم نیست. 

وزن زیادی اضافه نکردم. در حد 300یا200گرم. 

صورتم لک نیاورده. 

حالت تهوع خیلی خفیفی دارم. 

که تموم شد. شاید در طول این چهار ماه 3بار بالا اوردم. 

شکمم گرده. حس میکنم زیر شکمم مثل حباب میترکه تکون بچه اس. اصلا ویار  بد ب غذا  ندارم. 

علاقه وافری به ترشی. شوری دارم. شیرینی کم میخورم.

ضربان قلب جنینمم توی ان تی نوشته نرمال. 

عشقم دخترم و باباشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من ۱۵ هفته و‌۳ روز رفتم سونو بهم جنسیتو ۱۰۰٪ گفت تو برگه هم نوشت و‌نشونمم داد ، بعد دختر خاله هام‌می گن نه تو‌هفته ۱۶ اشتباهه😕😕😕علائم که جای خود

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
پسره احتمالا،،عکس ان تی روبذار منم دیروزرفتم اما نی نی نامردم دمرخوابیده بود دستگاه تناسلیش دیده نشد ...

عزیزم اگ معلوم نشه دختره منم هی میرفتم یا میگفت پاهاشو سفت کرده یا میگفت دیده نمیشه خابه ترشی نخور سردی نخور آخرش امروز گفت دخمله

الهی و ربی من لی غیرک    خدای من و پروردگار من من جز تو که را دارم؟؟             👦👰👶

عکس ان تیتو بذار اینکاره هارو صدارو کنم

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

ادما تو زندگیشون یه سوپرایز خیلی بزرگ دارن .اونم ندونستن جنسیت کودکه .چرا سوپرایزتو می خوای خراب کنی .فقط بدونی تو هر چکاپت سالمه خوبه من اگه بودم به دکتر میگفتم تا موقع زایمانم بهم جنسیت بچرو نگه 

دوستدارمش مثل دانه ای که نور را 

اصلا به علائم نيست من امروز رفتم سونو گفت پسره

تهوع شديد از بوي غذا متنفر جوري ك نميتونم تو خونه تحملم كنم

شيريني دوست ندارم

عاشق ميوه ام

چيزاي خنك دوست دارم

جنسيت به ويار ربطي نداره

خدا جونم بابت هديه اي ك بهم دادي ممنونم🙏🏻ماكانم تمام زندگيم👶🏻
2706