2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هر چیزی رو از متخصص ش بپرس             برای مریضی برو دکتر     برای تعمیر ماشین برو مکانیک   برای مسائل شرعی هم برو پیش مرجع خودت

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد

وضوجبیره ای در صورتیه ک شما ندونسته کاشت زدی حالا فهمیدی غسل نداره تا فردا اسرع وقت ک بری برداری برای اینکه نمازت قضا نشه غسل و وضو جبیره ای میگیری

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2738
وضوجبیره ای در صورتیه ک شما ندونسته کاشت زدی حالا فهمیدی غسل نداره تا فردا اسرع وقت ک بری برداری برا ...

راست میگی عزیزم ینی هیچ راهی نداره؟

باسمک الله الکبیر العظیم الملک الحق المبین
راست میگی عزیزم ینی هیچ راهی نداره؟

نه عزیزم راه شرعی نداره چون حتما نباید مانع باشه حالا هر چی ک میخواد باشه باید برطرف بشه مگراینکه طرف دست و پاش شکسته باشه باند پیچی باشه زخم عمیق باشه نتوته کاری کنه 

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

حالا نماز به کنار غسل قبول نیست بعد یه وقت ادم بخواد مسجدی جایی بره چجوری میره

جاری من که همینجوری اومد مراسم مسجد تو دلم گفتم این ناخنا باعث نمیشه غسلش قبول نباشه!

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
نه عزیزم راه شرعی نداره چون حتما نباید مانع باشه حالا هر چی ک میخواد باشه باید برطرف بشه مگراینکه طر ...

در مورد کاشت مژه چطور ؟ میتونم بکارم نماز هم بخونم؟ فکر کنم آب به پوست برسه نه؟

باسمک الله الکبیر العظیم الملک الحق المبین
2706