2726
عنوان

خسته شدم از نامزدم+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 15997 بازدید | 135 پست
واقعا که.چقدر لوس و بچگونه رفتار میکنی.وقتی میبینی نازتو میکشه نباید بزنی توذوقش چون فقط چندبار باها ...

مگه نمیگه عاشقمه؟چرا وقتی به اونیکه خواسته رسیده افسرده شده؟دلیلش چیه؟والا مردم به عشقشون میرسن هیچ ارزویی ندارن برا ما افسردگی ام میگیره

تیکر عروسیمه😍هشتم اذر 98برام دعا کنید خوشبخت شم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
استارتر امیدوارم روزی نرسه که به حال و روز من بیفتی که کار و شب و روزت بشه گریه و چشمت همش به گوشی ب ...

گاهی ادم کم میاره....کاش درک کنین

اخه ادعاش میشه عاشق تره مثلا

ببخشید اما عاشقتر هس حداقل تو پیاماش اثبات کرد و یک کلمه حرف بد نزد، شاید یه چیزایی رو بلد نیس تو مثل یه زن مثل یه مادر مثل یه دوست با عشق و محبت یادش بده

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
مگه نمیگه عاشقمه؟چرا وقتی به اونیکه خواسته رسیده افسرده شده؟دلیلش چیه؟والا مردم به عشقشون میرسن هیچ ...

از اول اینطوری بود؟ شاید حرفای تو باعث شده.شاید افسردگی فصلی گرفته چون اکثرا تو تابستون افسردگی میگیرن.شاید فکر و روحش خستس بخاطر این مشکلات مالی و ازدواجتون. توهم داری بهش دامن میزنی جای اینکه باهاش بگوبخند کنی انقدر شاد باشی که از تو انرژی بگیره و بخاد پیشت باشه داری زدش میکنی. نامزدی و عشق همش دور و دور و عشق حال نیست تو سختیا باید پایه باشی

prove yourself to yourself not others

چرا ایقد یهو بد حرف زدی از قبل دلت پر بوده؟

خوشگلم واسم صلوات میفرستی؟ کاش راه دوری بین ما بود🚶کاش سرنوشت ما جدا بود↕از تو فکر من رها بوده🙍گر ندیده بودمت ای یار🙌عشق دیدی خانه ات خراب است💒عشق هر چه گفته ای سراب است💖ای چه حق انتخاب است ❓که ندارم خبر از دلدار❕تو همانی که رگ خواب مرا میدانی😴تو همانی که به درد دل من درمانی💊باورت کردمو گفتی تا ابد میمانی👫دیدی آخر که تو رفتی و من اینجا ماندم💔دیدی اخر که ز پرواز دلت جا ماندم🚁تنها یار بی کسی ها دیدی تنها ماندم😢دل💖توبه کردی و شکستی دل💔با چه رویی عاشق هستی😍تو امید به هر که بستی💑رفتو آخرش شدی تنها👤من یک غم ادامه دارم😖من بغض آخرین قرارم😧که هنوز در انتظارم😧برسی به داد این شبهام🌃تو همانی که رگ خواب مرا میدانی😴تو همانی که به درد دل من درمانی 💊باورت کردمو گفتی تا ابد میمانی😍   
درک میکنیم  فقط طرز حرف زدنت درست نیست  یهو زدی زیر دوست داشتن و زندگی و همه چی  م ...

اره ولی اصلا از ته دل نبود بخدا من بدون اون میمیرم فقط نمیخوام اینو بفهمه...خیلب خستم از طرفی ام تو خونه هی با مامانم حرفم میشه اعصابی برام نمونده

2706