2703
2553
عنوان

چطوری به مادرش بگم؟

222 بازدید | 8 پست

ما توی شهر محل زندگیمون کسی رو نداریم. دخترمم تک فرزنده. خودمم مدرس زبانم. یه شب که از کلاس برمیگشتیم، دخترم همکلاسیشو توی کوچه دید و فهمید مادربزرگش همسایمونه و تابستون زیاد میان اینجا.

منم واسه اینکه دخترم باهاش بازی کنه گفتم بیاد خونمون زبان یادش بدم.

حالا امشب اومد دیدم موهاش پر از رشک شپش هست. 😯😯😯

چطور بپیچونمش دیگه نیاد آخه میترسم بعد از این همه دردسر و شامپو و هزینه که دخترم از شپش خلاص بشه، دوباره از دوستش بگیره

راهنمایی کنید لطفا. میترسم مستقیم به مادرش بگم بهش بربخوره

سنگ گران در دست ایام مغلوب آب نرم میگردد سرانجام

مستقیم بگو چیزی نیس،ک

🤗کنکوری های دهه ۶۰ بخونید.اگه دهه شصت هستید و قصد دارید مجدد ۹۹ کنکور بدین و هدفتون پزشکی دندان پزشکی و دارو سازی هست .اگه تصمیم قطعی گرفتید و تمایل دارید درخواست دوستی بدین تا تو واتساپ اددتون کنم .فقط دهه شصتیا لطفا پیام بدن مرسی دوستان 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ب مامانش بگو ک سریع اقدام کنه ببرتش دکتر

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2456

مستقیم بگو و محترمانه . باید ازت تشکرم کنه 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

عزبزم،با مهربونی بگو  بهر حال باید درمان بشه دیگه . همونطور که شما وقتی بچه ات ابله مرغون میگبره مدرسه نمیبری مردم هم باید رعایت کنن.

قلم بر میدارم تا بنویسم شرح زندگی تمام زنانی که روح لطیفشان در برهوت بی عشقی تفتیده شده . تمام زنهایی که هر شب بر بالین دلبندشان نوای محزون تنهایی را سر میدهند . مینویسم برای تمام زنانی که اغوش پر حسرتشان هنوز  در انتظار نوای شادی بخش  اولین گریه ی نوزادیست . 
2714
بگو مستقیم اصلا به ناراحتیش اهمیت نده  خیلی مهمه

والا هفته پیش موهاشو کوتاه کرده. گمونم خودش فهمیده. ولی انقدر رشک ها تابلو معلوم بود مشخصه رسیدگی نکرده

سنگ گران در دست ایام مغلوب آب نرم میگردد سرانجام