2737
2734
من نمیدونم دقیقا چرا حالت خوب نیست اما ورزش کن خیلی زیاد برقص پارک برو بستنی شکلاتی بخور اگه میتو ...

شوهرم نمیزاره از بغل دستش تکون بخورم ، شاید دلیل ناراحتیم همینه ، بخدا من خیلی شاد بودم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شوهرم نمیزاره از بغل دستش تکون بخورم ، شاید دلیل ناراحتیم همینه ، بخدا من خیلی شاد بودم 

اگه نمیزاره مجبورش کن خودش کمکت کنه

بهش بگو یا بزار تنها برم این ور اون ور

یا خودت بیا مراقبم باش 

🧡لطفا درخواست دوستی نفرستید🧡

اصلا حاملگی هورمونای بدنو بهم میریزه باعث میشه زودرنج شی عصبی شی حال و حوصله نداشته باشی سوره ولعصر بخون هم خودت صبور میشی هم بچه ات

2738
چی شده میشه بگی چرا حالت خرابه

انگار غم دنیا رو دل منه ، شوهرم دوست نداره از خونه برم بیرون خودشم مثل مرغ خونگیه ، همه چی شده واسم عقده ، نه رابطه جنسی نه تفریح فقط بخور و بخواب

نه اصلا ویار ندارم کاش داشتم حداقل میدونستم چه مرگمه ، همش بغض دارم

ویار بدتره.الان ک حال جسمیت خوبه پاشو یکم بگرد بچرخ ب خودت برس.والله من مثل یه تیکه گوشت افتادم تکون میخورم بالا میارم اه

دوستان منم تازه رفتم تو 6 دارم میمیرم انقد تررررررررش میکنم چ غلطی کنم دیگه اه

منم همش ترش میکردم رفتم دکتر بهم قرص  رانیتیدین  و شربت آلمینویوم ام اجی اس داد تا حس میکنم میخام ترش کنم یک قلوپ شربت میخورم خوب میشم سریع

2706