2410
2553
عنوان

نامزدم برام شال خرید❤❤❤😍

450 بازدید | 40 پست

بچه متن خیلی صمیمانه برای تشکر از خرید کادو چی سراغ دارین؟؟ یا اینکه کلا تو این موارد چی میگین به شوهر یا نامزدتون؟😍😘میگین براش بفرستم؟یجوری باشه ک احساس قدرت کنه💪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

عززیزم ..خوشبحالت..چقد دلم نامزد خواست😄😅😍

خب من تجربه ای ندارم..ولی میتونی بگی که نمیدوستم‌مرد هم‌میتونه اینقدررررر خوش سلیقه باشه..😬😁البته نمیدونم ها بهتره از دوستان متاهل کمک بگیری😉

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍
خوب چجوری تشکر کنم؟ ینی مرسی و ممونو و این حرفا..؟

مرسی عزیزم خیلی قشنگه دستت دردنکنه 

تمام عالم فدای ائمه.تویی که علیه اسامی ائمه میگی فردوسی شاعر و حماسه سرای بزرگ ایرانی رو میشناسی؟همون که نماد ادب وفرهنگ ایران هست ،میدونی اسمش چیه ؟ ابوالقاسم 🤭آره گلم فردوسی یه ایرانی اصیل هست وکل جهان ایران رو بافردوسی میشناسن اما اسمش عربیه و با اون مقامش ادعای امثال تو رو نداشت پس تربیت نداشتتو نشون نده.  تو نه تنها روشنفکر نیستی بلکه اصلا اهل تفکر هم نیستی و باعث میشی آبروی روشنفکرهای واقعی مثل آقای گاندی بره هرجای دنیا بگی به اسم روشنفکر تو مجازی علیه خدا و اعتقادات مذهبیون میگی بهت میخندن .درحدی نیستی که رو حرف خدا حرف بزنی و علیه ائمه بگی فقط خودت حقیتر میشی خدا خودش فرموده دنیارو واسه خاطر حضرت محمدو حضرت زهرا و مولاعلی و فرزندانش آفریدم آخرش هم همه چی میرسه به وارث حقیقی غدیر به حضرت مهدی.امروز هم نهضت عاشورا ادامه داره و پیروان یزیدو قاتل حضرت زهرا دارن ازشون جلو میزنن اما روسیاهی واسه زغال میمونه .خدایا شکرت که من از دشمنان ائمه و یزیدی و پیرو قاتلین و خائنین نیستم .لعنت خداوند بر تمام دشمنان ائمه و لعنت بر قاتلان آقا امام حسین . .پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله می فرماید: علی با حق و حق با علی است و از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر در قیامت بر من وارد شوند .حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود .
2714
حالا زیادی شورش نکن همین ک تشکر کنی و نشون بدی خوشحالی کافیه

😮😂❤چرا عاخه گناه داره بیچاره تو این بی پولی ..البته راستم میگیا ولی هرچی تشکر میکنم حس میکنم کمه😐

عززیزم ..خوشبحالت..چقد دلم نامزد خواست😄😅😍 خب من تجربه ای ندارم..ولی میتونی بگی که نمیدوستم‌مرد ه ...

وااای اتفاقااا خیلی خوبببب گفتی ک 😍😄تو انقد بلدی چرا نامزد نداری حتما قراره یکی خیلی خوبش بیاد سر راهت..البته ما انقدم خوش نیستیم خیلیییییییی مشکل داریم خیلیییی زیاد ک هر کسی قادر به تحملش نی..پس نامزد خوب از خدا بخواه😇

😮😂❤چرا عاخه گناه داره بیچاره تو این بی پولی ..البته راستم میگیا ولی هرچی تشکر میکنم حس میکنم کمه😐

بنظرم ذوقت بهترین تشکره اون وقتی  ببینه اینقد خوشحال شدی بازم کارشو تکرار میکنه...الانم ازش تشکر کردی کافیه در عوضش هر وقت شالو پوشیدی ازسلیقش تعریف کن

بنظرم ذوقت بهترین تشکره اون وقتی  ببینه اینقد خوشحال شدی بازم کارشو تکرار میکنه...الانم ازش تشک ...

اره واقعا ذوق مرگ میشم حالا فرقی نمیکنه خودم بخرم یا بقیه..😂😍آها...مرسی از راهنماببت گلممم

2706