1147
1341
عنوان

نامزدم برام شال خرید❤❤❤😍

404 بازدید | 40 پست

بچه متن خیلی صمیمانه برای تشکر از خرید کادو چی سراغ دارین؟؟ یا اینکه کلا تو این موارد چی میگین به شوهر یا نامزدتون؟😍😘میگین براش بفرستم؟یجوری باشه ک احساس قدرت کنه💪

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

1350

عززیزم ..خوشبحالت..چقد دلم نامزد خواست😄😅😍

خب من تجربه ای ندارم..ولی میتونی بگی که نمیدوستم‌مرد هم‌میتونه اینقدررررر خوش سلیقه باشه..😬😁البته نمیدونم ها بهتره از دوستان متاهل کمک بگیری😉

حالا زیادی شورش نکن همین ک تشکر کنی و نشون بدی خوشحالی کافیه

😮😂❤چرا عاخه گناه داره بیچاره تو این بی پولی ..البته راستم میگیا ولی هرچی تشکر میکنم حس میکنم کمه😐

1307
عززیزم ..خوشبحالت..چقد دلم نامزد خواست😄😅😍 خب من تجربه ای ندارم..ولی میتونی بگی که نمیدوستم‌مرد ه ...

وااای اتفاقااا خیلی خوبببب گفتی ک 😍😄تو انقد بلدی چرا نامزد نداری حتما قراره یکی خیلی خوبش بیاد سر راهت..البته ما انقدم خوش نیستیم خیلیییییییی مشکل داریم خیلیییی زیاد ک هر کسی قادر به تحملش نی..پس نامزد خوب از خدا بخواه😇

😮😂❤چرا عاخه گناه داره بیچاره تو این بی پولی ..البته راستم میگیا ولی هرچی تشکر میکنم حس میکنم کمه😐

بنظرم ذوقت بهترین تشکره اون وقتی  ببینه اینقد خوشحال شدی بازم کارشو تکرار میکنه...الانم ازش تشکر کردی کافیه در عوضش هر وقت شالو پوشیدی ازسلیقش تعریف کن

کاش ی نفر (ممد)سر زده از راه برسه با ی بغل اتفاقات خوب
بنظرم ذوقت بهترین تشکره اون وقتی  ببینه اینقد خوشحال شدی بازم کارشو تکرار میکنه...الانم ازش تشک ...

اره واقعا ذوق مرگ میشم حالا فرقی نمیکنه خودم بخرم یا بقیه..😂😍آها...مرسی از راهنماببت گلممم

1308
1335