2733
2734
عنوان

متخصصای سیسمونی بیاین لطفا!

264 بازدید | 17 پست

سلام

من نمیخوام فعلا برای بچه تخت بخرم. یه چیزی میخوام برای کنار تخت مادر که همونم بعدا بذارم تو اتاق خود بچه.

واسه بچه اولم گهواره میلاد داشتم که از وقتی شروع به غلت زدن کرد دیگه به درد نخورد.

ایندفعه دارم به تخت پارک فکرمیکنم. میشه تا نزدیک دو سال جای تخت استفاده کرد یا اینم سریع بلااستفاده میشه؟

یه همچین چیزی مثلا. 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه به خاطر هزینه نمیخوای فعلا تخت بخری  این تخت پارک چیزی حدود ۲ برابر قیمت تخت درمیاد

اخه یه چیزی برای ماهای اول کنار تخت مادر میخوام. میخوام هر دو تا رو یکی کنم. 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2728
اخه یه چیزی برای ماهای اول کنار تخت مادر میخوام. میخوام هر دو تا رو یکی کنم. 

ازاین مدل بگیر معمولا اینطرفشم محصور میشه برای بعدا که بخوای بزاری تو اتاق خودش

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
تخت کنار مادر ارزونتره بعضیاش گهواره هم میشه 

سر گهواره میلاد که بار پیش گرفتم وقتی شروع به غلت زدن کرد دیگه نشد بذارمش توش مجبور شدم بذارم تو تخت خودمون چون هنوز خیلی زیاد شیرشب میخورد. میخوام یه چیزی باشه تا وقتی نیازه بتونه توش بخوابه. قیمتش خیلی برام مسیله نیست، اتاقشو فعلا نیاز دارم نمیخوام تخت بخرم . خوب البته پولم نمیخوام دور بریزم. بهترین گزینه رو با مناسبترین قیمت میخوام.

2738
ازاین مدل بگیر معمولا اینطرفشم محصور میشه برای بعدا که بخوای بزاری تو اتاق خودش

اسمشو چی سرچ کنم که بیاره برام؟

سر گهواره میلاد که بار پیش گرفتم وقتی شروع به غلت زدن کرد دیگه نشد بذارمش توش مجبور شدم بذارم تو تخت ...

فکر کنم مناسب ترین گزینه تخت کنار مادر باشه هم از نظر قیمت هم کاربرد 

ازون تخت پارک ها هم خوبه به شرطی که سایز خیلی بزرگ نگیرین چون جاگیره 

جمع و جوراش هست خارجی خیلی هم شیک هستن ولی گرونن بالای سه تومن 

فکر کنم مناسب ترین گزینه تخت کنار مادر باشه هم از نظر قیمت هم کاربرد  ازون تخت پارک ها هم خوبه ...

تخت کنار مادر تا چه سنی استفاده میشه؟

تخت پارک چطور؟

تخت کنار مادر هم کوچیک بزرگ داره ولی نهایتش 9 تا 12 ماهه  تخت پارک  تا سه سال

خوب پس تخت پارک می ارزه. سه سال خیلی خوبه.

اسمشو چی سرچ کنم که بیاره برام؟

تخت کنار مادر

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
تخت کنار مادر تا چه سنی استفاده میشه؟ تخت پارک چطور؟

تخت کنار مادر اندازه های مختلف داره

2706