2737
2734

حوصلم رفته زن زدم شوهرم برم پاساژ گردی الکی یه کرمم بخرم کفت نمیخوات بهونست کرم😢😢😢😢

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3283099/کیا-بچه-کلاس-اولی-دارن?postId=105818470

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من عاشق این اجازه دادن ندادنای نامزدمم😍

ترو خدا نگو یه دوستی دارم اینجوره شوهرش نمیزاره با کسی بره شهر دیگه میگه اون راننندگی کسی رو جز خودش قبول نداره😢😢

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3283099/کیا-بچه-کلاس-اولی-دارن?postId=105818470
ترو خدا نگو یه دوستی دارم اینجوره شوهرش نمیزاره با کسی بره شهر دیگه میگه اون راننندگی کسی رو جز خودش ...

نامزد من دیکتاتور نیست خیلی جاها رو هم اجازه میده برم. وقتا هم ک تنها میذاره برم میگ تا ۸ خونه باش وگرن نمذاره. دلش نمخواد کسی دیروقت مزاحمم بشه. اینا از روی علاقست . اگر بی اعتمادی یا لج کردن بود ک کلا نمذاشت. شما خیلی بیرون میری ک شوهرتون سریع گفتن نه؟

2738

واقعا اجازه میگیرین؟؟؟؟؟مگه بچه این؟یا بهتون شک دارن؟

من هیجوقت یادم نمیاد اجازه گرفته باشم ولی بخاطر احترام بهش هربار بخوام برم بیرون بهش اطلاع میدم نگران نشه همین.

مغزم به جوش میاد از اینحور مردا

دلم هوای خودم را کرده است...این روزها بیشتر از هر زمانی دوست دارم خودم باشم. دیگر نه حرص به دست آوردن دارم و نه هراس از دست دارن.هرکس مرا میخواهد بخاطر خودم بخواهد دلم هوای خودم را کرده است.

خوبه خوبه دوس دااااااالمممممم🤗😍🤗😍🤗

تو نامزدی این اخلاقا شیرینه چون حس مالکیت و ارزش به آدم میده ولی بعد از چندسال ازدواج دیگه حس اسارت داره گلم. 

از حالا مستقل باش بچه نیستی اجازتو بده.جهت احترام جایی میری بهش اطلاع بده ولی اجازه👎👎👎

دلم هوای خودم را کرده است...این روزها بیشتر از هر زمانی دوست دارم خودم باشم. دیگر نه حرص به دست آوردن دارم و نه هراس از دست دارن.هرکس مرا میخواهد بخاطر خودم بخواهد دلم هوای خودم را کرده است.

تو نامزدی این اخلاقا شیرینه چون حس مالکیت و ارزش به آدم میده ولی بعد از چندسال ازدواج دیگه حس اسارت ...

من ک گفتم نامزدم دیکتاتور نیس ک نذاره جایی برم همه جا هم میتونم برم اگرم با دوست یا خانواده و فامیل باشم تا دیروقتم ایرادی نداره . اما تنها میگ بیشتر ۸ بیرون نمونی. این اسارت نیست این حرفا ب نظر خودمم از رو منطقه ن حس های بدبینی بعضی شوهرا . وگرن با دوستام هم نمذاره تا دیروقت بیرون بمونم.