2726
عنوان

دست بزن شوهر

441 بازدید | 25 پست

سلام من شوهرم خوبه ومهربونه اماوقتی عصبی بش سرکوچکترین چیزهم منومیزنه ودادوبیدادمیکن نمیدونم چیکارکنم اهل مشاوره رفتن هم نیست اولین بارکه منوزدبه خونواده ام گفتم اماهیچکارنکردن وگفتن بایدبسازی انتخاب خودته حالامن موندم چیکارکنم یه بچه هم دارم دوست ندارم جلودیگران تحقیرم کن من باخونواده ی شوهرم زندگی میکنم راهنماییم کنین چیکارکنم

فقط تنها راه ک خرد نشی سکوت ...تا میبینی عصبی شده برو خودتو مشغول چیزی کن هرررچی گفت ج نده تا اروم بشه  بعد بقول خودت اگه مهربونه می یاد سمتت

شـوهـرم تنهــا آرامـش زنـدگیـمه💏.                 لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مشکل منم همین بود

اگه یه بار زد بازم میزنه

دیگه خسته شدم اومدم خونه بابام

یواشکی برو پزشکی قانونی تا مدرک داشته باشی واسه روزی که خسته شدی خیالت راحت باشه

ولی خانوادت و یه جوری راضی کن که جلو اون حمایتت کنن

از کسی نمیترسه؟

نذار به اون درجه از عصبانیت برسه که برخورد فیزیکی کنه. دیدی داره بحث بالا میگیره و عصبانی میشه پاشو برو یا سکوت کن یا بحث رو عوض کن. اینجوری هم حرمت بینتون حفظ میشه هم شما آسیب روحی و جسمی نمیبینی 

لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸

یعنی خانوادت ککشونم نمیگزه تو کتک میخوری؟؟

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
نذار به اون درجه از عصبانیت برسه که برخورد فیزیکی کنه. دیدی داره بحث بالا میگیره و عصبانی میشه پاشو ...

عزیزم بحث کوچیک هم باش میزنه یعنی هنوزحرف نزده میزنه  بخدا

2706