2703
2553
عنوان

درمان عفونت قارچی

4495 بازدید | 60 پست

دوستان کسی درباره عفونت قارچی مقاوم چیزی میدونه شش ماهه دارو مصرف میکنم فایده نداشته

مادرشدنم آرزوست  😊 خواستار سرپرستی گرفتن فرزند دختر هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

سلام یه چیزی دره گوشی بگم ...اگه به وا...بی حساسیت نداری استفاده کن خوب می شه ...چون زده قارچه ...قدیما بهمین خاطر قارچ نمی گرفتن 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
لامصب هی خوب میشه دوباره برمیگرده  خودتو روزی چنبار با اب و سرکه سفید بشور  ش درمانشم ک ...

دوتا پماد مصرف کردم روغن درخت چای و قرص و کپسول هیچ کودوم تاثیر نداشته

دکترم میگه شاید واسه همین حامله نمیشی

عنبر نسا دود بده 

ی دامن بلند بپوش و توی جا اسپندی عنبر نسا بریز و ََسریع شروع ب سوختن و دود کردن کرد بزار زیر دامتت

گرچه من بدون دامن توی حموم انجام دادم

خوردن آب عسل یا واژینال عسل ک عالیه دیگه اثری از اون سفیدکا نمیبینی مگر اینکه اون موارد بالا ک گفتم بیان سراغت

2714
سلام یه چیزی دره گوشی بگم ...اگه به وا...بی حساسیت نداری استفاده کن خوب می شه ...چون زده قارچه ...قد ...

وای یه بار گرفتم یعنی پوستمو کند شاید دو دقه استفاده کرده بودما بدون تاثیر شستم

دوتا پماد مصرف کردم روغن درخت چای و قرص و کپسول هیچ کودوم تاثیر نداشته دکترم میگه شاید واسه همین حا ...

متاسفانه عفونت و زخم و ... در عدم حانلگی تاثیر داره، منم یه زخم دارم که دکتر میگه احتمالا همین نمیذاره حامله بشی، کاش یه دکتر دیگه هم بری

... و من به تو ایمان دارم...

ترشح سفید پنیری  یعنی قارچی ؟

🤗کنکوری های دهه ۶۰ بخونید.اگه دهه شصت هستید و قصد دارید مجدد ۹۹ کنکور بدین و هدفتون پزشکی دندان پزشکی و دارو سازی هست .اگه تصمیم قطعی گرفتید و تمایل دارید درخواست دوستی بدین تا تو واتساپ اددتون کنم .فقط دهه شصتیا لطفا پیام بدن مرسی دوستان 
وای یه بار گرفتم یعنی پوستمو کند شاید دو دقه استفاده کرده بودما بدون تاثیر شستم

فقط دواش اونه ولی حیف که حساسیت داری 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
ببین اگه عسل خوبو اصل داری ی روزیکه راحتی استفاده کن بعد یکی دوساعت خودتو بشور همون اول اخسلس سدز‌ م ...

عسلو چه طور واژینال کنم

2706