1345
1341

لامصب هی خوب میشه دوباره برمیگرده 

خودتو روزی چنبار با اب و سرکه سفید بشور 

ش

درمانشم که شیاف یا پماد کلیترومازوله

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 You are my sunshine, my only sunshine🤰🏻❤

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

سلام یه چیزی دره گوشی بگم ...اگه به وا...بی حساسیت نداری استفاده کن خوب می شه ...چون زده قارچه ...قدیما بهمین خاطر قارچ نمی گرفتن 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
لامصب هی خوب میشه دوباره برمیگرده  خودتو روزی چنبار با اب و سرکه سفید بشور  ش درمانشم ک ...

دوتا پماد مصرف کردم روغن درخت چای و قرص و کپسول هیچ کودوم تاثیر نداشته

دکترم میگه شاید واسه همین حامله نمیشی

عنبر نسا دود بده 

ی دامن بلند بپوش و توی جا اسپندی عنبر نسا بریز و ََسریع شروع ب سوختن و دود کردن کرد بزار زیر دامتت

گرچه من بدون دامن توی حموم انجام دادم

خوردن آب عسل یا واژینال عسل ک عالیه دیگه اثری از اون سفیدکا نمیبینی مگر اینکه اون موارد بالا ک گفتم بیان سراغت

سلام یه چیزی دره گوشی بگم ...اگه به وا...بی حساسیت نداری استفاده کن خوب می شه ...چون زده قارچه ...قد ...

وای یه بار گرفتم یعنی پوستمو کند شاید دو دقه استفاده کرده بودما بدون تاثیر شستم

1307
دوتا پماد مصرف کردم روغن درخت چای و قرص و کپسول هیچ کودوم تاثیر نداشته دکترم میگه شاید واسه همین حا ...

متاسفانه عفونت و زخم و ... در عدم حانلگی تاثیر داره، منم یه زخم دارم که دکتر میگه احتمالا همین نمیذاره حامله بشی، کاش یه دکتر دیگه هم بری

یارب نظر تو برنگردد...

ترشح سفید پنیری  یعنی قارچی ؟

🤗کنکوری های دهه ۶۰ بخونید.اگه دهه شصت هستید و قصد دارید مجدد ۹۹ کنکور بدین و هدفتون پزشکی دندان پزشکی و دارو سازی هست .اگه تصمیم قطعی گرفتید و تمایل دارید درخواست دوستی بدین تا تو واتساپ اددتون کنم .فقط دهه شصتیا لطفا پیام بدن مرسی دوستان 
وای یه بار گرفتم یعنی پوستمو کند شاید دو دقه استفاده کرده بودما بدون تاثیر شستم

فقط دواش اونه ولی حیف که حساسیت داری 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
1288
اره

خب سرکه سیب خوب نیس؟

🤗کنکوری های دهه ۶۰ بخونید.اگه دهه شصت هستید و قصد دارید مجدد ۹۹ کنکور بدین و هدفتون پزشکی دندان پزشکی و دارو سازی هست .اگه تصمیم قطعی گرفتید و تمایل دارید درخواست دوستی بدین تا تو واتساپ اددتون کنم .فقط دهه شصتیا لطفا پیام بدن مرسی دوستان 
1346