2410
2553
چرا ؟؟چیکار کرده ؟؟ اگه دوست داشتی بگو 

امروز رفته دکتر سونو داده کبدش چربه بااینکه۲۶ سالشه همش شکم و پهلو هم ک نگو از دست این هیکلش یه لباس خوب نمیتونه بپوشه بخدا شبا تا صبح ک خوابه خیس عرقه در حدی ک بالشش خیسه خ شخوابم خیسه خیس میشه دکتر بهش گفته باید وزنتو کم کنی باز از راه ک میرسه یه دقیقه نمیشینه ک سری میره سر یخچال هر چی میبینه رو تو دو دقیقه میده بالا الانم باهاش دعوام شد گذاشت رفت خونه مادرش

خدایاشکرت...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بیچاره دیگه خسته شده بچه ای که خودش به دنیاش آورده داره خییییلی اذیتش میکنه .

عزیزم دوس داشتی بیشتر بگو البته وقتی کاری از دستت برنمیاد فقط حرص خوردن فایده ای نداره

خدایاشکرت...
امروز رفته دکتر سونو داده کبدش چربه بااینکه۲۶ سالشه همش شکم و پهلو هم ک نگو از دست این هیکلش یه لباس ...

رفته اونجا بخوره دیگه ☺ 

سعی کن خیلی تنقلات تو خونه نداشته باشی و خوراکی های کم کالری بزار دم دستش بخوره .

2456
رفته اونجا بخوره دیگه ☺  سعی کن خیلی تنقلات تو خونه نداشته باشی و خوراکی های کم کالری بزار دم ...

هر چی ک دوس داشته باشه میخره میزاره یخچال حتی سهم منم نمیزاره بمونه بیشعور نمیدونم دیگه باهاش چی کنم بخدا

خدایاشکرت...
هر چی ک دوس داشته باشه میخره میزاره یخچال حتی سهم منم نمیزاره بمونه بیشعور نمیدونم دیگه باهاش چی کنم ...

هر کی یه جوره شوهر منم هیچی نمیخوره خوراکی میارم یه ساعت التماسش می کنم تا یکم بخوره .خیییلی لاغره .

هر کی یه جوره شوهر منم هیچی نمیخوره خوراکی میارم یه ساعت التماسش می کنم تا یکم بخوره .خیییلی لاغره .

لاغریش اذیتت میکنه؟من چاقی شوهرم بدجور رو اعصابمه اخه

خدایاشکرت...
2714
آره خییییلی اذیت میشم .از کنایه های بقیه که نگم برات .

دقیقا دید بقیه ی ادما یه طرف،زندگی خصوصی خود ادمم یه طرف الان رفت خونه مادرش بهم بر خورد نمیدونم اومدش چی کنم 

خدایاشکرت...
دقیقا دید بقیه ی ادما یه طرف،زندگی خصوصی خود ادمم یه طرف الان رفت خونه مادرش بهم بر خورد نمیدونم اوم ...

به نظر من معمولی باش و یکم سنگین به کارات برس و خیییلی صمیمی نباش چون اگه گیر بدی فکر می کنه از اینکه خونه ی مامانش رفته ناراحتی .

به نظر من معمولی باش و یکم سنگین به کارات برس و خیییلی صمیمی نباش چون اگه گیر بدی فکر می کنه از اینک ...

اومدش،پرو طلبکارم هست،دوس داشتی از مامانت بگو 

خدایاشکرت...
امروز رفته دکتر سونو داده کبدش چربه بااینکه۲۶ سالشه همش شکم و پهلو هم ک نگو از دست این هیکلش یه لباس ...

عزیز سنا مکی برای کبد چرب خونه

یا امام رضا به تو توسل کردم نا امیدم نکن از خدا بخواه به منم نی نی سالم بده و دل همه ی منتظرا رو شاد کنه
متوجه نشدم چی نوشتی

(سنا مکی) یه دارو گیاهی هست توی عطاری ها پیدا میشه برا کبد چرب خیلی خوبه.

یا امام رضا به تو توسل کردم نا امیدم نکن از خدا بخواه به منم نی نی سالم بده و دل همه ی منتظرا رو شاد کنه
2706