1345
1341

من وقتی میخوام حرف بزنم وقتی ناراحتم با چشم و ابرو حرف میزنم ی بار خواهر شوهرم به مدل حرف زدم گیر داد که وای وای ببین چطوری با چشم و ابرو با شوهرش حرف میزنه ، اینم یاد گرفته هر وقت بحثمون میشه من اون مدلی حرف میزنم کلا مدل حرف زدنم اونجوریه ازم ایراد میگیره 

اگه دنبال تقویت مهارتهای کودکان خود هستین   

یه سری به ما بزنید

1279

چهارتا جیغ بنفش بکش میگه صد رحمت به چشم و ابرو اومدنت

خداجونم میدونم دعاهامو بی جواب نمیذاری و دلمو شاد میکنی دلم خیلی روشنه که پسرمو شفا میدی میدونم به زودی امضامو تغییر میدم که خدا به پسرم نظر کرده و پسرم خوب شده خیلی دوستت دارم خداااااا😍😍😘😘😘😘 همون طوری که بهش نظر کردی و تشنجشو شفا دادی از طیف اتیسم خارجش کن یعنی میشه یه روز پسرم بهم بگه مامان و حرف بزنه                افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد
1307
جیغ بنفش هم میکشم هر هر میخنده حرص منو در بیاره

دقیقا مثل شوهر منه یه مدت محلش نذار آدم میشه

خداجونم میدونم دعاهامو بی جواب نمیذاری و دلمو شاد میکنی دلم خیلی روشنه که پسرمو شفا میدی میدونم به زودی امضامو تغییر میدم که خدا به پسرم نظر کرده و پسرم خوب شده خیلی دوستت دارم خداااااا😍😍😘😘😘😘 همون طوری که بهش نظر کردی و تشنجشو شفا دادی از طیف اتیسم خارجش کن یعنی میشه یه روز پسرم بهم بگه مامان و حرف بزنه                افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد
1288
خب اگه واقعا میدونی جالب نیس سعی کن اونجوری نکنی من گاهی شوهرم بهم ایرادمیگرفت فکرمیکردم برالج د ...

آخه حالت صورت و مدل حرف زدن که تو صورت ایجاد میشه ارو چطوری باید کنترل کرد