2726

ی نفر اومد از مامانم تحقیق کرد از ی دختری برا پسرش...

زن پسر داییشه مادر پسره....

مامانم چمیدونم چشه چرا مخالفه...

با اون دختره ک پسره میخاد...

ی چندبارم دیدم بدشو گفته‌.‌..

حالا گیر داده پسره بیاد دختر همسایمونو بگیره

قرار دیدن واس چند وقت دیگه م  با اون دختره گزاشتن

الانم اومدن دختر همسایمونو ببینن!!

من نمیفهمم این چکاریه مامان من میکنه اه

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   

ازش بپرس

وقتی برای اون چیزی که میخای نمی جنگی    برای اون چیزی هم که از دست دادی گریه نکن.وقتی در سکوت زندگیتو میسازی،نمیدونن به چی حمله کنند.هر چقدر هم به خودت برسی،باز به من نمیرسی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

متاسفم واقعا

انشالله اون دختر حسابی خوشبخت بشه

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2728

پسره م قبلا اعتیاد داشته !!مامان من میگه اگ تو شوهر نداشتی میدادمت ب این!!

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   

ببخشید ولی انقد بدم میاد ازاینجور آدماااا اگه داداش داری بیچاره اون دختری ک داداشت میخادش باید هفت خان رستمو رد کنه دقیقا مادر عشقمم همینطوریه

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
ببخشید ولی انقد بدم میاد ازاینجور آدماااا اگه داداش داری بیچاره اون دختری ک داداشت میخادش باید هفت خ ...

نه پسر نداره الحمدولله